Wpis z mikrobloga

Na samym początku istnienia #tibia czarow mogliśmy się nauczyć tylko ze specjalnym zwojów gdzie nie było podziału na profesje. Dlatego tez na Antice jeszcze tak nie dawno mogliśmy spotkać wiele postaci które mogły używać czarów nie dla swojej profesji (jak np RP z exevo gran mas vis)

Postacie te straciły używania tych czarów dopiero w wersji 10.55 który miał miejsce w 2014 roku

#ciekawostkitibia
Herato - Na samym początku istnienia #tibia czarow mogliśmy się nauczyć tylko ze spec...

źródło: comment_166618104727dmCF2MJluqjJqq3ToXNO.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Herato: Mialem postac z warning delete i nagle loguje sie i postac skasowana. Powod - dzielenie konta z inna osoba,a dowod? Konwersacja z jakims gosciem na priv,gdzie niby pisalem ze ktos inny gral moja postacia co ani nie bylo zgodne z prawda,ani nie bylo nic takiego w wiadomosciach,ktore przedstawili jako dowod xD Olalem to bo juz niechcialo mi sie grac,a szkoda bo postac byla warta swoje,RP 200 lvl jakies 14 lat
  • Odpowiedz
@BananowyKrol Sam miałem taki przypadek. W 2003 straciłem postać prze hacka (nie mogłem odzyskać konta bo nie pamietałem maila:D) Konto po jakimś czasie usunięto a ja utworzyłem sobie postać o takim samym nicku. Kiedyś było chyba tak, że konto, które nie mialo PACC usuwano po tylu miesiącach ile miała najlepsza postać. Moja miała chyba 28-30 poziom i po około 3 latach od hacka zrobiłem nowego charka:P
  • Odpowiedz