Wpis z mikrobloga

Na samym początku istnienia #tibia czarow mogliśmy się nauczyć tylko ze specjalnym zwojów gdzie nie było podziału na profesje. Dlatego tez na Antice jeszcze tak nie dawno mogliśmy spotkać wiele postaci które mogły używać czarów nie dla swojej profesji (jak np RP z exevo gran mas vis)

Postacie te straciły używania tych czarów dopiero w wersji 10.55 który miał miejsce w 2014 roku

#ciekawostkitibia
Herato - Na samym początku istnienia #tibia czarow mogliśmy się nauczyć tylko ze spec...

źródło: comment_166618104727dmCF2MJluqjJqq3ToXNO.jpg

Pobierz
  • 22
@Herato: ehh... #!$%@? dodały po prostu wymaganie profesji do użycia czaru a nie tylko do kupna. Większość z tych graczy to byli ludzie już dawno na emeryturce, którzy wchodzili okazjonalnie do gry, więc żadnych nadużyć to nie generowało. Cip mógł tym graczom zostawić możliwość użycia tych spelli jako taki smaczek w dowód uznania za długoletni staż gry i wkład w rozwój community na samym starcie projektu. Tym bardziej, że uzyskali te
@hs_2-D: Zaaajebisty dowód, przykład z forum z 3 komentarzami gdzie jeden z nich faktycznie jest legit i pisze, że po 15 latach nadal nie mógł użyć tego nicku, mam co najmniej 5-6 nicków swoich postaci usuniętych/zdeletowanych przez cip z 2004-2005 roku, mogę Ci podesłać, żadnego nie użyjesz a postać o takim nicku nie istnieje.
@hs_2-D: Zaaajebisty dowód, przykład z forum z 3 komentarzami gdzie jeden z nich faktycznie jest legit i pisze, że po 15 latach nadal nie mógł użyć tego nicku, mam co najmniej 5-6 nicków swoich postaci usuniętych/zdeletowanych przez cip z 2004-2005 roku, mogę Ci podesłać, żadnego nie użyjesz a postać o takim nicku nie istnieje.


@BananowyKrol: A mi się udało założyć, postać na nick, na którym grałem 20 lat temu i
@BananowyKrol: Oczywiście, że można. Sam miałem postać z nickiem "Dark Dancerr". Konto sprzedałem, nowy owner zmienił nick, nie wiem co dalej się działo, ale konto nadal istnieje. Po kilku latach na nowym koncie znowu sobie założyłem postać z nickiem "Dark Dancerr".

Podobnie z nickiem "Dark Dancer". Miałem kiedyś taki nick, ale konto zostało usunięte przez nieaktywność. Ktoś inny założył sobie postać z tym nickiem. Po iluś latach zauważyłem, że tamtej postaci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BananowyKrol: oczywiście, że mógł. Sam po wielu latach zrobiłem postać o takim samym nicku jakim grałem przy mojej pierwszej przygodzie z tibią (Antica rok 2004 ( ͡ ͜ʖ ͡)).
Moje pierwsze konto, na którym oryginalnie była postać Glacial Hero wciąż istnieje i w ten chwili siedzi na niej postać Xynox Druid. Natomiast obecny Glacial Hero siedzi na moim drugim koncie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kurła ja jeszcze mam login jako liczba xD

@padobar: a to teraz jest inaczej? xD

chyba jesteśmy z tej samej fali popularności xD

Ja też się łapie pod to, tak w 2004-2005 zacząłem grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BananowyKrol Flamehead był jednym ze starych graczy. Ktoś go kupił kilka lat temu i dostał delete. Ale faktycznie był on palkiem na antice i miał kilka czarów sorca. Nie wiem jak jest ze zwalnianiem starych nicków po delete ale akurat to jest autentyk i w wielu źródłach, opowiadaniach starych graczy czy starych ss taka osoba się pojawia.