Wpis z mikrobloga

Odcinek Playerowy

Marta i Discopolowiec
Tak se myślę, że Maciej to sobie za dużo wyobrażał pisząc ankietę, celował, że mu dobiorą kogoś pokroju Anety z 6 sez. Znaczy ok, nie spodziewałbym się tu samych fit lasek czy 10/10, zresztą było masę ładnych dziewczyn, ale cytując klasyka "to nie koncert życzeń" xD. Marta mogłaby lepiej zadbać o siebie, jak nie ubrać się to chociaż lekki make-up i włosy i byłoby git. Dziewczyna ma poukładane w głowie i mogliby się dogadać, gdyby nie jego tępe komentarze nie na miejscu. Maciej chce się ulotnić, ale mógłby to zrobić w lepszym stylu, z większą klasą. Ciężko się oglądało rozmowę z psychologiem... Cóż, wróżę upadek

Marta i Patryk
Co tu dużo gadać, czuć chemię, dobrze im ze sobą, widać bliskość, najlepiej rokują ;) Obstawiajcie jakie śmieszne skecze (po slalomie, jogurcie i fotowoltaice) nam zafundują w kolejnym odcinku. :D

Justyna i Przemek
Nie wiem, może jestem dziwny, ale mnie by nawet ucieszyła niespodzianka z wbiciem na chatę mej piękniejszej połowy... gdyby to nie była Justyna xD Mimo creepysuprise to jakby się wyhamowała, nie odpitalała jak w poprzednich odcinkach. A z tym Playstation to widać kolejne terytoria Przemka podbijane przez Jamnikarę. Kuźwa niech chłop wyznaczy jakieś granice. a nie jej tu #!$%@?ł układ Schengen na jego życie xD. Ostatecznie po tym odcinku, jakąś szansę dla nich widzę, ale nie będzie to zdrowa relacja, zresztą do końca sezonu jeszcze kawałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba tyle, idę sprawdzić czy mi ktoś w domu nie siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 11
  • Odpowiedz
@CyberJafar: Dla mnie najpodlejsza osoba w tym sezonie jest Diskopolowiec - gdybym ja trafił do takiego programu to wyjaśnił bym z moja żona sobie (poza kamerami) ze nie pasujemy do siebie ale spędźmy fajny czas ze sobą przez ten miesiąc w programie. Niestety ten typ tego nie potrafi zrobić.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: Czuje ze on szuka do czego się przyczepić (w tym odcinku do wiadomości z portalu randkowego) żeby tylko się wybielić. Dobrze wie, ze nic z tego nie będzie i to przez niego, ale chce się przedstawić w lepszym świetle żeby laski po programie pisały na insta.
  • Odpowiedz