Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Kupiłem e61 za niecałe 15k XD o dziwo nie jest zajechane, przebieg się zgadza, nivo nie opada.

Poza kilkoma drobiazgami typu uszczelka pokrywy zaworów czy drążek kierowniczy aktualnie bez wkładu.
Jaram się, mimo że to tylko 2.0 diesel 163km i raczej biedne wyposażenie jak na e61. ()

#motoryzacja
#bmw
#samochody
#pokazauto
hiro95 - Kupiłem e61 za niecałe 15k XD o dziwo nie jest zajechane, przebieg się zgadz...

źródło: comment_1666367271pUPwMt2SVO7sk9jvpn5nPX.jpg

Pobierz
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@hiro95: bardzo fajny wóz. Jest to świetny pożeracz km, lecisz sobie 170, spalanie w okolicy 7 litrów, otacza cię delikatny pomruk sipnika i szum wiatru. Problem pojawia się w momencie awarii, nie jesteś gotów wydać na wóz wart 15-20k 50%-70% na naorawy. Auto nie przyjmuje zamienników, tzn przyjmuje ale to naprawdę kiepski pomysł. Konserwacja skrzyni automatycznej to już na początek 2-3k, a jak przyjdzie zmienić konwerter, selenoid , to nagle robi
@PiotrFr: Moim zdaniem na przykład tak naprawdę każdy samochód jest w jakiś sposób skarbonką bo czego byś nie kupił musisz kupić ubezpieczenie, tankować, przegląd, opony na odpowiednią porę roku + koszty utrzymania samego auta eksploatacyjne. @hiro95: Ta generacja serii 5 to bardzo spoko auta, ale takie ceny nie powinny absolutnie nikogo dziwić wiesz te auta zaczęli produkować w 2003 roku według wikipedii czyli 19 lat temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kick_Ass: dlatego kupiłem manuala, w którym dwumas był wymieniony rok temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Amory wszystkie oryginalne
@bania656: Tak to jeszcze m47, świece żarowe już wymieniłem, sterownik wydaje się być sprawny.
@henen: Kilka lat temu miałem e39 i było dokładnie tak jak to opisałeś, tylko zamiast silnika to skrzynia XD mówiłem wtedy nigdy więcej BMW, a tu proszę
@artixxxu: liczę na +-7k
@onionspirit: bo przyjechało jako uszkodzone(nie bylo prądu, panorama sie nie zamyka i zderzak pekniety). Troche w ciemno, ale klasyka pradu nie bylo, bo akumulator padnięty xD panorama zadziałała z pierwszego poradnika z yt. Wkladu pewnie tysiak, chyba ze cos jeszcze wyjdzie.
@keleris_: e90 kupilem wlasnie z 2.0d