Wpis z mikrobloga

@staryalkus: @kasander_m: @zalogowany_jako: z tego co wiem, grupa Terg właściciel MediaExpert wykupiła wszystkie plackówi NorAuto.

am były ceny tak odklejone że szkoda gadać. Nie dziwię się że to odpadło

Bardzo dobrze, ze już nie ma norauto. Tacy mechanicy, a po wymianie oleju nie dokrecili korek (xD) i auto już na lawecie z drogi wracało


@merry_666: @zalogowany_jako: ale mieli też swoje zalety, jak się coś stało to termin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiak: a jak miało terminu nie być jak nikt tam nie jeździł? xD nie dość że usługi z cennikiem który był na swoje czasy jak w Mercedesie to części z marzą 80% szczerze to #!$%@?ł ich pies
a jak miało terminu nie być jak nikt tam nie jeździł? xD nie dość że usługi z cennikiem który był na swoje czasy jak w Mercedesie to części z marzą 80% szczerze to #!$%@?ł ich pies


@micelangeloB: @zalogowany_jako: no popatrz, ja jeździłem czasami, znam innych którzy też jeździli. Jak pisałem, mieli swoje zalety i wady.
no wygląda na to, że ty i Twoi znajomi to chyba za mało żeby utrzymać biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@micelangeloB: ale Ty wiesz, że NorAuto to nie tylko Bielsko? Biznes wyszedł z całej Polski i jak dobrze pamiętam to poleciało zaraz po akcji z Covidem. Widocznie Francja uznała, że nie jesteśmy poważnym krajem aby robić biznes co mnie w sumie nie dziwi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiak: ale ja wiem że Norauto to francuska firma i co to zmienia? U nas nie byli cenowo konkurencyjni, jakość serwisu na niskim poziomie (w naszym oddziale), a covid tylko ich dobił. Cyferki się Francuzom nie zgadzały to sprzedali oddziały i się zwinęli.¯\_(ツ)_/¯