Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Forster: coś wzdłuż linii tramwajowej bo łatwo się przemieścić. Może okolice Promenady lub Jagiellończyków bo blisko centra handlowe i węzły komunikacyjne.
@Forster: ja sam mieszkałem i 1000 leciu, i na północy i centrum i na parkitce, wszędzie po kilka lat i aktualnie mieszkam na parkitce, mam apartament z ogródkiem, ciszę, spokój i fajnych sąsiadów, ale jednak na 1000 leciu mieszkało mi się lepiej, wszędzie było blisko, dużo znajomych, blisko promenada, M1, linia tramwajowa itd., jeszcze jak był forfiter nocny to miałem do niego dosłownie 10 sekund z mieszkania ( ͡° ͜
Tylko Raków, wszedzie alkohole 24/h i pelno atrakcji (ostatnio chlop chlopa mlotkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) na skwerku w bialy dzien pod kosciolem) i w dzien meczowy pieknie piesni niesie po blokach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Forster: Zdecydowanie Północ, cisza i spokój ale jeśli lubisz poimprezować to też się nie zawiedziesz. Bliskość natury, jednocześnie dobra komunikacja z resztą miasta i sporo sklepów. Jedynie brakuje mi tu jakichś ciekawych lokali gastronomicznych.