Wpis z mikrobloga

@DryfWiatrowZachodnich: Jak miałem kiedyś konto na Instagramie, to obserwowałem jakieś profile wrzucające zdjęcia z Norwegii i były tam przeróżne domki z Lofotów. Zwykle schemat był taki, że stał jeden domek w czeluści norweskiej natury z nałożoną setką przepięknych filtrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Byłem w Korei Południowej latem, więc nie mam pojęcia, ale znaki zakazują jazdy zimą – przynajmniej po Szlaku Czterech Rzek.

Kurier do Lofotów pewnie też drogi jak połowa wartości zamówienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Byłem w Korei Południowej latem, więc nie mam pojęcia, ale znaki zakazują jazdy zimą – przynajmniej po Szlaku Czterech Rzek.


@andale: jak sie tam z rowerem dostales? Sa jacys inni sakwiarze?

Kurier do Lofotów pewnie też drogi jak połowa wartości zamówienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@andale: pojecia nie mam, pewnie robia wyprawe raz na 1-2 lata na 1-2 dni i kupuja caly bagaznik #!$%@? z IKEI
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: W Korei byłem w 2019, poleciałem z rowerem linią Air China do Japonii, a stamtąd promem do Korei. Minąłem chyba dziesiątki tysięcy rowerzystów, sakwiarze pewnie też byli, ale nie pamiętam, by ktokolwiek mnie zatrzymywał.

kupuja caly bagaznik #!$%@? z IKEI


Od razu dla całej wioski :P

Przy okazji, chcesz zagadke logiczna dotyczaca IKEI i dalekiej polnocy?


Nie jestem dobry w zagadki, ale dajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@andale: xD Z innych rzeczy ten dym nie pasuje, bo widac licznik pradu a nikt w lato nie grzeje kominkiem jako glownych zrodlem ciepla, zreszta sam licznik dziwnie kontynentalny, drzwi wejsciowe i w srodku tez podejrzane, bo tam chyba maja monopol na jeden model... [ale to widac duzo lepiej na dluzszej wersji]
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Widzę, że nieźle to zostało przeanalizowane. Gdyby pojawiła się reklama umieszczona w świecie japońskim, to wtedy mógłbym coś wyłapać :P

Jeszcze na przełomie maja i czerwca widziałem i czułem dym z norweskich kominów, ale to taki fajny, niegryzący dym z opalania drewnem, a nie dym z pieca zasypanego węglem z dolnego spalania. Choć w dwóch chałupach wyczułem palony plastik, więc też nie jest tam tak kolorowo ( ͡° ͜
  • Odpowiedz