Wpis z mikrobloga

Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki.(23 tydzień rekompozycji)

Update:

Waga tygodniowa delikatnie w górę, dwojeczka elegancko zaczyna siedziec, wszystko pozytywnie.

Dlaczego rekompozycja?

-moje zdrowie nie pozwala teraz ani na redukcję ani na masę (mam problemy z jelitami, teraz badamy co mi szkodzi itd)
-będę trzymać wagę, kalorie na -100/+100 aby zachować lekki wahania wagi
-trening akumulacyjny zmieniamy na intensyfikację (dla mnie jest lżej więcej ciężaru nałożyć niż robić lekkim krótsze przerwy, także oszczędzamy kichy w dalszym ciągu)

Co robię, aby naprawić jeita?

-wrzuciliśmy probiotyki i suple
Jakie cele ustawiłem na kolejne 3 miesiące?
-cele wagowe na razie odkładam na później, zdrowie na pierwszym miejscu
-jem 4300 kcal makro 205b 200t 405ww (mięso wołowe, kura/indyk, ogórki kiszone, banany i passata pomidorowa +dodaliśmy jajka i boczek (przyjęło się) +dodaliśmy zamienniki typu kasza gryczana/makaron ryżowy/szynka z indyka,kury/chuda wieprzowina (przyjęło się) oraz pieprz i sól. Tylko te produkty mnie nie uczulają oraz brzuch jest płaski po nich, co tydzień będziemy dodawać i sprawdzać co mogę jeść) + dodaliśmy masło orzechowe i strop klonowy

Co suplementuję?

-probiotyk sacharomyces bouldarii 2x po śniadaniu 2x po kolacji
-maślan 2x po każdym posiłku
-lukrecja 2x po każdym posiłku
-od następnego tygodnia wjeżdża ashwaganda i rhodiola rosea, ponieważ znowu mi teść spadł do 400 :) (stres)

Wymiary:

wzrost: 170.5cm
waga: 81 kg kg (+0.3)
klata: 107 -0
łapy: 38.5 38.5 +0
łydki: 40 +0
nadgarstek: 17.5 17 +0
przedramiona: 33 -0
uda: 61 +0
kark: 38 +0
pas: 86 +1
benek: 13 +0

Więcej fot w komentarzach :)

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz
s0ngo_ - Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki.(23 tydzień rekompozycji)

Upda...

źródło: comment_1666519427HPd055m1FgHPQpA1iHezc8.jpg

Pobierz
  • 14
@s0ngo_: Czekam aż w końcu Twój trener albo Ty wpadniecie na pomysł ze winę za #!$%@? trawienie ponosi 200 gram fatu dziennie.

Zamiast łykać co chwile nowe tabsy spróbuj zejść na kilkutygodniowy low fat, high carb.

Nie zakładam ze tak jest, ale ja na high fat nie czuje się dobrze na flakach przy tylu kcal.
@AVOIDME: gdy miałem niższe tłuszcze i wyższe węgle to właśnie wtedy było #!$%@?, odkąd jestem na wysokich tłuszczach i niższych węglach czuję się zajebiscie, wszędzie jest progres :).