Wpis z mikrobloga

Witam panowie. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie myśl kupienia sobie pistoletu ASG/ wiatrówki. Chciałbym coś realistycznego, wykonanego solidnie no i podatnego na modyfikację, aby wycisnąc z niej max. Budżet do 1700zl za podstawkę.
Po głowie chodzi mi;
Hi-capa od Tokyo Marui.
Glock 17 gen 3 od ghk
Canik TP9 Elite Combat - Tan
Sig sauer p320
Co byście wybrali? Jakieś za/ przeciw.? Najwięcej osób celuje w hi capa ale nie do końca mi design siedzi.
#asg
  • 6
@Ogryzek_Szatana: ASG ma ten plus że kulki są biodegradowalne i możesz sobie pruć po krzakach, no ale lecą bardziej parabolicznie i podatne na wiatr. Sam nie wiem, ja sobie łuk kupiłem bloczkowy i napierdzielam koło domu, tylko ciut to mocne i strzały się psują nawet na styropianie, poza tym niebezpieczne, bo człowieka to na wylot przestrzelisz chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogryzek_Szatana: jak chcesz do puszek tylko to olej ASG i kup sobie wiatrówkę.

Jeżeli chcesz ASG to Hi-Capa od TM jest świetna baza do zrobienia wielu fajnych rzeczy.

Ale 1700pln może być mało by wyciągnąć z niej max możliwości :)

Za max uważam zrobienie jej na hPa i wywalenia praktycznie wysztkiego ze środka :D
@Niedzwiedz87: 1700 liczyłem na podstawe. Też chodzi mi po głowie hPa duży mag i fajnie full auto. Nad wiatrówkami nawet myślałem.o pcp ( po grze w metro strasznie przypadły mi do gustu) jakieś 5,5 mm ale tam już koszta na start są wysokie. No i gabaryt spory, ciężko brać do lasu, a tak pistolet z gbb fajna zabawka aby na spacerze popykac