Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bad_Wolf: no chyba że masz jakiś lepszy do polecenia? Muszę jakiś własny kupić, a tego akurat poleca dostawca internetu (symetryk 1gbps będzie)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bad_Wolf: i w praktyce jaka będzie różnica między tym tplinkiem? Zawsze brałem routery od dostawcy internetowego i nie było żadnych problemów w symetrykami 1gbs
@Bad_Wolf Nie znam się ale po twojej wypowiedzi to rozumiem, że jak biorę od dostawcy ten 1Gbps to muszę zakupić router za 1k pln bo inaczej nie osiągniemy pełnej prędkości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prytos: UPC, VECTRA i wielu innych. Ich sprzęt zapewnia full tylko pracując jako most.

bo z tym 1k to popłynąłeś nieźle.


@prytos: to pokaż mi router który przy ramce 64B wyrobi 1Gbps za mniej niż 1k
@prytos: z życia zawodowego.
Jak się @alkb: wtrąciłeś w rozmowę to też zapytam

Podajcie mi router który wyrobi w NAT przy ramce 64B z prędkością 1Gbps za mniej niż ~1kPLN. Najlepiej z pracującym fierwallem.

Jak tacy cwani jesteście to słucham.
@Bad_Wolf: OP nie wie czy jego potężny router z konsumpcja 20w peak poradzi sobie z odprowadzaniem ciepła w domowych warunkach a ty wyjeżdżasz z jakimś profesjonalnym sprzętem xD
OPie sprawdź to empirycznie, ja mam zwykłego ejsusa i ładnie idzie 1 gbps. Najwyżej jakiś mały wentylatorek dorzucisz, ale wydaje mi się ze nie będzie problemu z ciepłem.