Wpis z mikrobloga

Siema. Od 16 dni biorę SSRI a dokładniej escitalopram active. Od dłuższego czasu nie czuje się zdrowy psychicznie, podejrzewam u siebie depresję więc postanowiłem zapisać się do rodzinnego. Rodzinny odrazu zapisał mi ww. escitalopram bez praktycznie żadnego wywiadu. Poinformował że w pierwszych dwóch tygodniach możliwe są skutki uboczne ale to dobrze bo oznaczało to będzie że lek się "aplikuje". No i właśnie mija ponad 2 tygodnie a ja nie odczułem nic, ani negatywnych ani pozytywnych efektów i zastanawiam się że może ja nie mam depresji i dlatego nie czuje różnicy. Taka opcja jest możliwa? Co o tym sądzicie? (Ostatni hasztag dlatego, że używający go często mają dużą wiedzę medyczną)

#psychiatria #depresja #psychologia #ssri #medycyna #narkotykizawszespoko
  • 10
@Bambino12 byku
Do SSRI żadnych dragów w momencie kiedy oczekujesz jakichś efektów ich stosowania i dobrze poczytaj co można, a co nie
Tabela sinu tutaj chyba nie do końca działa, bo przy crossie MDMA SSRI też nic niebezpiecznego nie wskazuje, a zwiększa to w #!$%@? wystąpienie zespołu serotoninowego więc no
Ogarnięty ćpun niech będzie twoim konsultantem w kwestii bezpiecznego używania jakichkolwiek narkotyków przy SSRI
Serio
Możesz sobie #!$%@? zrobić krzywdę byku
Bo
bezbek303 - @Bambino12 byku
Do SSRI żadnych dragów w momencie kiedy oczekujesz jakich...

źródło: comment_16667284812vcHYfE0KIJqhS3hM8791m.jpg

Pobierz