Wpis z mikrobloga

chciałbym mieć na kopercie diamenty żeby się świeciły


@Mlody_materialista: XD jezu.
Dowiedz się ile mniej więcej złotnik by wziął za zrobienie bezela z kamieniami, co może zaproponować, czy jakieś laboratoryjne diamenty czy może moissanit etc. I za resztę budżetu kup zegarek który ci się będzie mniej więcej podobał wizualnie. Jakikolwiek. Zrobisz sobie pozbawionego gustu customa i będziesz zadowolony.
@Mlody_materialista: Zazdroszczę stanu konta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale trochę mnie zdziwiłeś, myślałem że ludzie których stać na zegarek za 30 koła, równie dobrze mogą zapłacić 40 koła, jeśli inny zegarek bardziej im się spodoba. W końcu ładny zegarek, który będzie dobrze działał przez wiele lat, można kupić już za smutne pińcet złoty...
@water: Ciężko cokolwiek doradzić, bo takich zegarków jest dosyć mało na męski nadgarstek (mały popyt), a jak chcesz coś z 36-38 mm to warto to przymierzyć wcześniej na własnej ręce, bo można się zdziwić. Spójrz może na coś z TagHeuera albo Omegi, tam są tez modele z diamencikami.
@Mlody_materialisa

To chyba damka/unisex co wrzuciłem poniżej. Masa perłowa i diamenciki są dzisiaj postrzegane mocno jako atrybuty damskich zegarków.

Pozostaje Ci czekać na Rolexa jeżeli w ogóle będą mieli model który chcesz, bo tak po prostu nie można wejść do AD i go kupić.

Szczerze Ci powiem, że diamenciki lubią się gubić po latach i wypadają z bezela/u.

Już lepiej kup coś w solid gold, przynajmniej zatrzyma wartość, chyba że bogol z
Latajacybaleron - @Mlodymaterialisa

To chyba damka/unisex co wrzuciłem poniżej. Ma...

źródło: comment_16670439367D26mu1kuWuhmK4Q8AsckW.jpg

Pobierz