Wpis z mikrobloga

No dobra, obudziłem się, dałem jeść kotom i nie wiem co dalej, nie palę już szlugów więc mój poranny rytuał poszedł w #!$%@?. Niby mam parę rzeczy do zrobienia ale w sumie nic mi się nie chce, chyba odpalę kompa i przegram weekend, a w poniedziałek znowu tyrka, ehhhh ciężko jest lekko żyć
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@oink_oink tu jest problem właśnie, nie lubię trenować

@kamyk_: jeśli jesteś zdrowy, to nie masz wymówek, lubię nie lubię. Wkręcisz się. Co ja bym dał żeby być zdrowym i moc trenować... jeśli tylko nie boli mnie ciało to idę na silownie. Ja pół roku temu nie umiałem podniesiec się z ziemi, w sensie zrobić takiego brzuszka. Obecnie robię 3 serię po 20 beż pomocy. Pół roku temu dlaem radę zrobić z
@oink_oink też trenowałem, zredukowałem ze 116kg do 80, po treningu też czułem się git, ale nie lubię samego trenowania xd dzisiaj mam wolną Sobótkę Bożą i żadnych ważnych obowiązków więc póki co leżę z kotami i pisze na mirko
@kamyk_: To przeczytaj sobie jakas ksiazke na weekend. Rozbudujesz slownictwo dzieki czemu bedziesz ładniej się wysławiał, wyobraznia popracuje co też jest korzystne. Gwarantuję, że w poniedziałek bedziesz zadowolony z siebie jesli zaliczysz książkę zamiast znowu przegrać caly weekend
@kamyk_: nie to zebym ja Cie zmuszal do silowni ;) to wiesz trzeba tez miec odpoczynek, po prostu napisalem co mi do glowy pyrzyszlo. Ja jestem gram na gitarze i niedawno kupilem NI 'Maschine', i to tez mnie zajmuje w wolnych chwilach. Bardzo pobudza takie tworzenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamyk_: jak masz rower to jedź pozwiedzać okolicę. Mamy ciepłą jesień, jedna z najcieplejszych od dawna. Jak dla mnie to super opcja na spędzenie weekendu. Już nie mam tak że weekend przelatuje mi przed kompem, tylko wydaje mi się bardziej intensywny niż tydzień pracy. Zdecydowanie zmiana trybu życia na plus.