Wpis z mikrobloga

@Hanmik: z powershiftem jak z każdym automatem, jak nie serwisowany i jeżdżony przez debila co to nie umie w automat to na pewno będzie do roboty.
Mam Focusa z 2008roku i powershiftem - więc praktycznie pierwszy wypust, sam zrobiłem nim 100.000, pierwszy właściel w kraju (mój kumpel) zrobił 60.000 w rok i żadnych problemów.
Skrzynie powrshift więcej problemów sprawiają w benzyniakach
oku i powershiftem - więc praktycznie pierwszy wypust, sam zrobiłem nim 100.000, pierwszy właściel w kraju (mój kumpel) zrobił 60.000 w rok i żadnych problemów.


@Vinczi: Oglądam teraz, to ponoć jak jest używany tylko w mieście to stanowi problem. Ponieważ konstrukcyjnie na obudowie sprężyny są oparte o twardy plastik. I zużywa się on przy odpalaniu/gaszeniu.
Autko idealne, skrzynia automat też wydaje się idealna. Ale jak piszecie albo czytam to masakra.
Wziąłbym
@JETgum: w tdci były montowane wadliwe pompy paliwa z których leciały opiłki we wtryski, a efektem była droga naprawa. Zorientuj się, czy ten konkretny silnik nie ma tej usterki
@Berkel_88: kanał yt: automatyczni robił ostatnio materiał o tym jak poprawić powershifa, i wspomnieli o tym że druga generacja powershifta była dużo lepsza, czy w tym modelu jest już druga generacja, ciężko mi powiedzieć