Wpis z mikrobloga

Zostawię informację dla potomnych, może komuś się przyda.

Zatem korzystając z portalu recepty24 żeby ogarnąć #l4 nikt do mnie nie dzwonił ani nawet nie pisał w odpowiedzi. Dopiero musiałem wejść na swoje konto na Zusie i tam widnieje, że zaświadczenie zostało przekazane pracodawcy. Drugi raz korzystałem z tej strony (za pierwszym razem dzwonili) i jest legitnie, więc polecam jakby co.

#zdrowie
  • 14
@budep @Janusz_z_Galilei

Pracowałam chwile w hr i jest tylko taki maly szkopuł w tym. Pracodawca widzi kto wystawia zwolnienie. A z takich portali to zazwyczaj w polu, w którym jest adres placówki podany jest portal, właśnie typu doktor-24.pl, e-recepty24.pl itd.

Więc pracodawca wie od razu że to z najczęściej jakieś lewe zwolnionko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak wam to nie robi roznicy to spoko ( ͡°
@Aegithalos: Naprawdę wyświetla się nazwa strony internetowej a nie nazwa spółki? Na przykład w przepadku recepty24.com to jest - MED WISE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Dziwne :o
@Aegithalos: Hej, odkopałem Twój koment bo jestem dziś w takiej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ale powiedz jeszcze jeśli pamiętasz, kto ma dostęp w pracy do podglądu zwolnień? To nie jest poufny dokument czasem? Każdy z HRu może sobie od tak wejść i poczytać kto na co chorował? Czy np. menagerowie/bezpośredni przełożeni widzą te zwolnienia?
@poludniowiec: zapewne ta osoba w firmie, która ma dostęp do platformy pue. Najczęściej są to hr. Nie wiem czy jest sens pokazywania zwolnienia przełożonym danej osoby, gdyż na takim zwolnieniu nie jest widoczny kod choroby. W wersji dla pracodawcy w tej rubryce kod widoczny jest jako XXX. Ale może za to zobaczyć miejsce placówki która takie zwolnienie wystawiła jak i nazwisko lekarza.