Wpis z mikrobloga

nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometrowych kolejkach do kasy niż użyć kasy samoobsługowej. z czego to wynika? ze strachu przed nowymi rzeczami? wczoraj byłem w biedronce, przepełniona, bo wiadomo, było wolne, więc wszyscy rzucili się do sklepów, i co widzę? kolejki do 4 otwartych kas jak za komuny, a przy samoobsługowych kasach 2 osoby xD
wiem, ze niektorzy robia duze zakupy, wiec wtedy meczenie sie z nimi przy samoobslugowej mija sie z celem, ale czesto ludzie stoja z 2-3 rzeczami i jeszcze narzekaja, ze pracownicy z kas podchodza do tych samoobslugowych by pomoc klientom xD
#biedronka #lidl #zabka #markety
m.....2 - nie wiem czy też to zauważyliście, ale większość ludzi woli stać w kilometr...

źródło: comment_1667292530TtMSATteagB05c8b27kywL.jpg

Pobierz
  • 316
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: masz alko, chooj czekasz aż baba wylezie zza kasy. Masz wielopaki, towar na wagę to samo. Zawsze znajdzie sie problem żeby skanowanie nie przeszło bez problemów. Do tego odłóż towar na bok a bok już zapełniony na maxa i wiecej sie nie mieści. Jebbie to wole stać w kolejce do kasy. I ostatni decydujący argument. Nie płaca mi curva żebym robił za kasjera to ja tu zostawiam kasę a nie
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: zarabiam na czarno gotówkę pod stołem, to gotówką w samoobsługowej nie zapłacę i wcale się jej nie boję, tylko urząd skarbowy mi nie pozwala ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mt1t29r2:
Pójdź sobie do samoobsługowej. Skasuj cały wózek. Na ostatnim produkcie coś się zesra i będziesz musiał czekać na pracownika.

Kilka razy tak miałem i teraz dziękuję, wolę sobie postać w kolejce gdzie mam przewidywalność tego kiedy wyjdę ze sklepu.
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: Też tego nie rozumiem. Często patrzę, sznur ludzi, w miarę młodzi, po kilka produktów, płacą kartą. No nie kumam po co xD Korzystam z kas samoobsługowych jak tylko się da. Nie robi mi różnicy czy mam 3 produkty czy 33. Zawsze sobie poradzę i będzie szybciej. Ja wiem, że ludzie mają problem, np. ze zgrzewkami ale nauczyłem się wbijać wielosztuki. Jedyny minus to akceptacja alkoholu, ale np. w lidlu czy
  • Odpowiedz
@aaress: W moim mieście w kauflandzie są kasy samoobsługowe na gotówkę i na kartę. Kolejki w większości są właśnie do samoobsługowych, do zwykłych kas są mniejsze. Jakiś czas temu w biedronce zamontowali kasy samoobsługowe to jeszcze nie spotkałem do nich kolejek, a są tylko na kartę. Problemy z biedronkowymi kasami są częste, ostatnio chciałem kupić wrzosa, a ta krzyczy mi że nieprawidłowa waga, jak podeszła pracownica to powiedziała mi że cały
  • Odpowiedz