Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Tydzień temu zaczołem nową pracę, która miała być pracą zdalną lub w trybie hybrydowym.
Przed podjęciem pracy w firmie poinformowano mnie że będziemy mieć szkolenie wdrożeniowe przez miesiąc (co jest całkowicie normalne), natomiast nikt mi nie powiedział, że będę musiał jechać za granicę na tygodniowe szkolenie o ktrórym dowiedziałem się w pierwszy dzień pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Jak myślicie jest jakaś możliwość aby nie jechać?
Po prostu nie jest mi z tym po drodze.....

#pracbaza #praca #pytanie
  • 18
wyjazd za granicę do pracy to nadal super rozrywka dla biednego polaka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Stef444n: co tu ma biedota do rzeczy? Tydzień nawet na jakimś zadupiu to fajna przygoda, zwłaszcza, że pozna się współpracowników, którzy nie będą tylko zlepkiem liter w mejlu. Takie delegacje są super.
Tydzień nawet na jakimś zadupiu to fajna przygoda, zwłaszcza, że pozna się współpracowników, którzy nie będą tylko zlepkiem liter w mejlu. Takie delegacje są super.


@Ranger: jak masz nudne życie to może tak mi tam przeszkadza normalnie płatny tygodniowy wyjazd w #!$%@? gdzie nie ma co robić zamiast normalnie siedzieć u siebie i robić po pracy co chcę