Wpis z mikrobloga

@Podaga: Ja nie wiem właśnie co za znaczenie ma wiek, szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie kobiety decydują się na dzieci nawet w wieku 50 lat bo nie czuły się wcześniej gotowe o.O Ja jako przedstawiciel ostatniej tury pokolenia Z jestem już z inną mentalnością. Do 30 to ludzie teraz zachowują się jak nastolatki xD
@slepauliczka porównanie zachowania Karolinki do Moni? Bardzo nietrafne, Karo narzucała się, płakała publicznie, zawodziła wręcz, prosila o uczucie, robila Kasprowi wyrzuty. Poza tym Miki raz mówi, że może być coś więcej raz ze siostra, potem znów, że Monia jest najwaspanialsza - inna historia. Nie doszło do sytuacji że Miki ma dość Moni i ją odpycha, tylko raczej jego wywody ewoluują do gadania kumplom "że Monia podoba mu się najbardziej bo wygląd to
@MiLobuzik: Karolina płakała tylko na setkach, wiec tam samo jak Monika teraz. Publicznie to po fakcie jak już miała moment ockniecia sie, to wtedy płakała, tyle tylko ze bardziej z powodu zrozumienia własnej głupoty, niż ze smutku po kasprze. Wiec nie bardzo wiem na czym polega różnica między tymi dwoma sytuacjami oprócz tego ze Karolina była znacznie młodsza xd
„karo narzucała się” Monika się nie narzuca? Nie wiem czy jest większe
@sesame0il różnica podstawowa taka, że Miki uwielbia Monie (jako przyjaciółkę mejbi tylko xD) a Kasper nie chciał nawet zeby Karo się do niego zbliżała na odległość mniejsza niż 10 m ;-)
Przytulanie vs zalotne tekściki to także różnica kolosalna jak dla mnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)