Wpis z mikrobloga

Mirki i renklody, proszę was dziś o #wykopefekt https://zrzutka.pl/piotr-kauczor
Pan Piotr dostał udaru przez który wylądował na wózku ale dzięki swojej wytrwałości, pracy i wiary powoli udaje mu się wracać do sprawności. Chyba najlepiej będzie oddać głos jemu samemu:
" Walczyć każdego dnia z bólem mięśni i z samym sobą pokonując różne trudności, które dla zwykłego człowieka są blachostką bo każdy ruch oraz czynność wykonuję z automatu, ja niestety muszę się uczyć wszystkich czynności od nowa .
Dlatego są tak bardzo ważne rehabilitacje na ,które uczęszczam od samego początku i gdyby nie pomoc od innych osób w tak ważnym momencie mojego życia to dziś bym był w innym miejscu.
A tak zamiast leżeć i być zależnym od wózka to dziś staram się jakoś chodzić ,a nie tylko pilnować mieszkania "
Pracuje ciężko na rehabilitacjach, chce po prostu wrócić do normalności, chce pracować i utrzymywać rodzinę, chciałby kiedyś pochodzić po górach ale martwi się, że nie uda mu się wrócić do takiej sprawności.
Dlatego proszę was, jeśli możecie, kopsnijcie choćby piątaka. Dla zasięgów ogłaszam #rozdajo dla wszystkich plusujących* na kupon do wyboru na #pysznepl albo #allegro na 50zł. Doradźcie w komentarzach czego najlepiej użyć do losowania. Na zrzutkę oczywiście już sam też wpłaciłem.

*tradycyjnie zielonki out ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz