Wpis z mikrobloga

@vieniasn: @bArrek: U mnie na wiosce jak posypie to zawsze mijam kilku takich "Szumacherow" co to juz w rowie leza.

A przed chwila mnie wyprzedzali. I robili gluupie miny.

Zwalniam wtedy jeszcze bardziej i promiennie sie do nich usmiecham.

(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@bArrek: co rok mam bekę połączona ze łzami.

Suchy asfalt, wystarczy sobie nawet przyhamować, ale śnieg na poboczu leży. No to jedziemy 30-40kmh bo śnieg na poboczu. Tragedia
  • Odpowiedz
@bArrek: prawda ale to wina słabych szkoleń na prawo jazdy, płyta poślizgowa to powinien być obowiązek żeby zobaczyć ze w sprawnym samochodzie z dobrym ogumieniem wcale nie tak łatwo stracić przyczepność. Nie mówię tu o jeździe po lodzie oczywiście, tylko śnieg/błoto pośniegowe
  • Odpowiedz
@bArrek: ale musisz mieć ból dupy jak jesteś kierowcą, masz hobby, jeździsz, uczysz się kontrolowanego poślizgu a tymczasem inni tylko jadą po pracy odebrać dzieci z przedszkola czy po bułki. I pewnie nawet nie potrafią sami sprawdzić cisnienia powietrza w oponach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Żeby nei było, nic nie mam do "kierowców" zwłąszcza hobbystów, ale niestety/stety drogi publiczne służą do bezpiecznego i spokojnego dojechania z
  • Odpowiedz
@bArrek: standardowo, jak ktoś ma normalne opony a nie 10 letnie wielosezonowy i moze jechac w zime 50 zamiast 20 to juz "SZYBKO ALE BEZPIECZNIE, #!$%@? 100 PONAD OGRANICZENIE, W ROWIE SKONCZYSZ I RODZINE ZABIJESZ"
A jak przychodzi co do czego to wlasnie oni sa w szoku bo nie czuja ze traca trakcje i zanim sie obudzi ze cos jest nie tak to juz za pozno i laduja w rowie xD
  • Odpowiedz
@Niedobry: Jak masz do pracy 5km to spoko ale jak 50, tak jak ja, to wku*wia że ludzie jadą 40 na 90 przy całkiem dobrych warunkach i przyklejeni do siebie max 5m. Super bezpieczne to
  • Odpowiedz
@LifeReboot: To może niech nie blokują tych którzy chcą wejść w zakręt 90km/h przy ograniczeniu do 90 km/h. A robią to jeżdżąc kolumnami po 5 samochodów praktycznie bez odstępów między sobą. I standardowo, w niezabudowanym 40km/h bo zakręt a w zabudowanym 65km/h bo przerywana to można szybciej. Gdybym miał wybór to jechałbym drogą ekspresową ale takich u nas nie ma za wiele.
  • Odpowiedz