Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@CzeczenCzeczenski: mój różowy przeszedł kurs strzelania i pierwszej pomocy na polu walki.
Sam chciał.
Mamy paszporty w szufladzie.
O kasę porozbijaną w różne aktywa.
I jak ktoś dużo mówi o Bogu ojczyźnie to trzeba uważać
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: Poza tym że wyrwała mnie ze złudzenia, że na naszym kontynencie raczej już nigdy nie będzie wojny - jak to się teraz modnie mówi - kinetycznej, to chyba wszystko po staremu. To, że ludzie są egoistyczni czy tam okrutni wiedziałem już wcześniej. To, że do wojny i jej okrucieństw nawet w sąsiednim państwie (a nie gdzieś na końcu świata jak do tej pory bywało), człowiek się "przyzwyczaja" też mnie jakoś
  • Odpowiedz
A ja sralem na konfe i ich wyznawcow od zawsze i nie potrzebowałem wojny, aby wiedzieć, że to ulomki ( ͡° ͜ʖ ͡°) bób humus wloszczyzna, katokalifat huhu
  • Odpowiedz
Otóż to, nie będę ukrywał, też sympatyzowałem z tą partią, ale jak to mówią, wyszło szydło z worka i jedyne co bym zrobił, to bym napluł na nich.


@CzeczenCzeczenski: No ja akurat nie sympatyzowałem z nimi, choć miałem sporo szacunku za rozsądne podejście do niektórych kwestii, w szczególności koronawirusa, trochę brakuje na polskiej "scenie politycznej" partii w takich klimatach tylko mniej prorosyjskiej i nieco mniej dziwnej ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Zmieniła w Was coś ta wojna? Podjęliście jakieś decyzje, zmienił się wasz światopogląd czy coś w tym stylu?


@CzeczenCzeczenski: Dzieki wojnie przekonałem się, że Konfederacja to nie tylko populisci, ale formacja realnie zagrażajaca Polsce.
Wyskoki Korwina i Brauna mnie zaskoczyły i mam już wątpliwosci czy to tylko cynizm, ekscentryzm oraz chłopski rozum czy coś gorszego.
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: zrozumiałem jak ważna jest armia i że wydatki na nią to nie jakieś wymysły a inwestycja w bezpieczeństwo. Do tego już definitywnie przekonałem się do tezy, że my nadal jesteśmy w bardzo niebezpiecznym położeniu geograficznym i rosja nadal jest realnym zagrożeniem.
  • Odpowiedz
@15wzwisie: Szanuję( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfa okazała się prorosyjsko ssąca, ja rozumiem patriotyzm, oddanie ojczyznie, ale to wszystko musi być zdrowe, sam taki jestem, ale mi nie przeszkadzają LUDZIE którzy uciekają przed wojną( no chyba, że to są ludzie wysłani na Białoruską granicę)
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: postanowiłem sobie w końcu całkowicie odpuścić utrzymywanie relacji z moimi "kolegami" na siłę, i znalazłem sobie kolegów z Ukrainy, dzięki którym mogę zwyzywać matki osobą, za którymi nie przepadam i nawet się się nie skapną. A tak przy okazji to trochę podstaw ruskiego liznąłem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz