Wpis z mikrobloga

@CzeczenCzeczenski: chyba to, że zbyt pewnie wierzymy w to, że mamy pewną pracę, a jedzenie zawsze jest w sklepach. Nawet w europie duże konflikty wybuchają niemal co dekadę (II wojny na Ukrainie, wcześniej Jugosławia, wcześniej wiecznie paląca się Irlandia północna, wcześniej wojna domowa w Grecji, itp itd można ta wymieniać...). Stałem się trochę prepersem, to co wykopki zawsze wyśmiewają, ale warto mieć zawsze zapasy na jakaś egzystencję bez cywilizacji. Nasze babcie
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski Przed wojną szukałem domu w okolicach Warszawy. Brałem pod uwagę obie strony Wisły ale po wybuchu wojny zdecydowałem że tylko lewy brzeg.
Dodatkowo dzięki wojnie żona dała się namówić na trzymanie broni w domu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CzeczenCzeczenski: przed wojną miałem zdanie że wiałbym gdzie pieprz rośnie, a teraz myślę że chyba jednak poszedłbym walczyć, nie dla ojczyzny, patriotyzmu czy innych pierdół, ale żeby to ruskie gówno dalej nie polazło.
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: w sumie to nic, szopka z covidem udowodniła już wcześniej, że media kłamią, a każdego kto sądzi inaczej od nich obrażają lub nawet żądają jego ukarania. Jak już to zdziwiła mnie ta nienawiść Polaków do zwykłych ruskich obywateli, przecież nawet w 1990 roku, po częściowo wolnych wyborach i kiedy prezydentem był Wałęsa nie było takiej rusofobii jak teraz. Władzy Radzieckiej Polacy nienawidzili, ale zwykłego obywatela Rosji lubili, bo to taki
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: absolutnie nic

- co do rosji wiedziałem jaka jest dlatego nazywano mnie rusofobem
- co do niemców widziałem że nie można im ufać bo trzymają stronę ruskich i dlatego nazywano mnie ruskim agentem xD
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski:
+ znienawidziłem rosję jeszcze bardziej
+ przestałem wierzyć w mit wielkiej armii rosyjskiej i jakieś bzdury o ich nowoczesnym wojsku
+ upewniłem się, że szury i fani konfederacji to upadek człowieka. szury, które pisały głupoty o szczepieniach teraz piszą głupoty o wojnie i powielają rosyjską propagandę
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: przed wojną, słuchając opowieści babci czy pokolenia ogólnie, które jeszcze pamiętało II WŚ o okrucieństwach rusków i (stosunkowo) dobrym 'traktowaniu' przez wojska niemieckie - cieszyłem się, że moje pokolenie nie musi tego doświadczać, nie musi wybierać tego mniejszego zła.

Obserwując to, co ruskie robią, czego się dopuszczają, w 100% wierzę teraz we wszystkie już historie zasłyszane od moich dziadków. Minęło ponad 80 lat, ale w mentalności tej dziczy najwyraźniej nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzeczenCzeczenski: zrozumiałem jak dużo potrzeba kiedy jesteś agresorem aby wygrać wojnę i jak dużo może zdziałać nawet skromne wojsko w obronie, gdy dowództwo na łeb na karku. A także jak mało potrzeba, aby zniszczyć kraj kiedy nie przejmujesz się międzynarodowymi ustaleniami, prawami człowieka i miotasz pociskami po szkołach i szpitalach.
  • Odpowiedz