Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@CzeczenCzeczenski: uważałem że ruscy jako naród są spoko, tylko tkwią w szponach imperialnej polityki własnego państwa. że jako słowianie są trochę podobni kulturowo. podobały mi się np. teledyski leningradu i uważałem, że w odróżnieniu od zachodu my polacy potrafimy lepiej je zrozumieć bo tam jest sporo z naszej natury, zwłaszcza z lat 90 (np. w piosence VIP,
https://youtu.be/qP79zHALbH4).
i że mamy XXI wiek i że wojny toczy się ekonomicznie.
a teraz
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: przestałem być wyborcą konfederacji i ogólnie zacząłem gardzić środowiskiem prawicowo nacjonalistycznym bo to w większości produkt ruskiej agentury. Rosją zawsze gardziłem ale teraz to się pogłębiło. Dla mnie to najgłupszy naród świata, który przynosi tylko wstyd białym ludziom.
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: Uwierzyłem na nowo w polaków, w ten naród. Ten ruch oddolny który powstał na początku przywrócił mi wiarę, że potrafimy robić dobre rzeczy.

PiS atakował WOŚP, z resztą i sam Owsiak mocno się upolitycznił, to sprawiło, że jakiś ostatni bastion tego takiego ducha polskiego narodu który potrafi się zjednoczyć by pomagać upadł, ale teraz na tej wojnie zobaczyłem, że ten duch nie zaginął. Jesteśmy tylko głupio mamieni polityką, gdyby tylko
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski utwierdziła w przekonaniu, że nie chcę mieć dzieci. Większość mojego dzieciństwa ktoś wspominał o II wojnie, potem była wojna w Jugosławii, Irak itd, a teraz Ukraina najbliżej nas. Giną niewinni ludzie, w imię cudzych interesów, więc ja sama nigdy bym nie chciała by moje potomstwo musiało cierpieć przez jakiegoś tyrana, co chce rządzić światem. Czasy nigdy nie będą spokojne i każde pokolenie jest narażone. Jak sobie przypominam zdjęcie tej ukraińskiej dziewczynki
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski:

1. Upewniłem się, że szuro-konserwatyści są niereformowalni, po tym gdy bezrefleksyjnie powtarzali rosyjską propagandę (tezy konfederacji). Nigdy nie lubiłem, ale myślałem, że to zaślepienie wizją wolnego rynku i bogactwa. Teraz wiem, że to bezgraniczna miłość do polityków.

2. Niemcy nie są takim poukładanym państwem jak mi się wydawało.

3. Ludzie są beznadziejnie głupi i mimo wzrostu dobrobytu i dostępu do edukacji nadal "myślą" emocjami. Rosjanie dali się ogłupić propagandzie, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CryGirl1921: @CzeczenCzeczenski: @Flutter_M_Shydale: @szurszur: @15wzwisie:
dla mnie konfa zaczęła się kończyć po wejściu do sejmu - liczyłem na działania w kwestii podatków, ukrócenia rozdawnictwa socjalu itp, a zobaczyłem najpierw religijnych świrów a potem ruską agenturę.
ale zmieniło się teraz jeszcze jedno: nigdy nie chciałem, żeby konfa rządziła, ale sądziłem, że ich obecność w mediach byłaby pożyteczna (a ciągle nikt ich nie zapraszał), bo jednak mówili co innego
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski odczłowieczenie w moim przypadku rosji, niemała sympatia do Ukrainy, (która do czasu ataku była mi obojętna).

Niemcy tylko potwierdziły moja niechęć do nich (chyba wrodzoną) i faktycznie zacząłem uważać ich za konia trojańskiego Europy i #!$%@? hipokrytów.

Całkiem zadowolony jestem z PR polski i polaków w związku z pomocą (mimo, że to nam nic tak realnie nie daje).

Konfa już całkowicie stała się pieskiem putina i imo to jej ostatnie podrygi
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: W zasadzie to kompletnie nic jeżeli chodzi o moją osobę. Nie wpłynęło to na mnie w żaden sposób.

Jedyne co zrobiłem to wymieniłem trochę oszczędności na różne waluty po to aby w razie jak trzeba by uciekać to od razu mogę za granicą operować walutą, a nie mieć związane ręcę i szukać innych walut wtedy kiedy już ich potrzebuje co byłoby dużym problemem, a przy okazji też aby zabezpieczyć się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkadikuss: fakt, o niemcach nie wspomniałem w wypowiedzi powyżej. nigdy ich nie lubiłem, a teraz po po prostu widzę naocznie, że poświęciliby nas już nawet nie w obronie swojego bezpieczeństwa a jedynie po to, żeby zarobić kasę. wszystkie liczące się kraje leżące dalej od rosji - również. holandia, belgia, francja - na spokojnie podjęłyby decyzję poświęcenia nas gdyby groziłyby im choćby wyłączenia prądu.
ta wojna pokazała, że nawet jeśli jesteśmy w
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: 1.Ruskie z bycia dla mnie neutralnymi stali się wrogiem i zagrożeniem
2. Utwierdziłem się w przekonaniu że nasza cywilizacja traktuje mężczyzn jak śmieci nie dość że w czasie pokoju jesteś gnojony przez feministki wspierane przez media i wmawianie jest że prawie każda kobieta jest gwałcona to w razie wojny biorą Cię przymusem jak jakieś zwierze do armii i zmuszają żebyś ginął za świat który gnoił Cię i umniejszał Twoją rolę
  • Odpowiedz