Wpis z mikrobloga

Siema,
zamierzam kupić garnitur w Vistuli. W ramionach i ogólnie wyższych partiach jestem szczupły. Idealnie pasuje na mnie kamizelka 176/96. Niestety w pasie już troszkę mam nadmiaru i dedykowane do tej kamizelki spodnie 82 nie pasują. W nogach i udach są okej, no ale w pasie z trudem w nich siadam. I teraz mam zagwostkę.
- Kupić garniak 176/96/82 i poszerzać spodnie? Podobno da się o 4 cm je poszerzyć, co powinno wystarczyć na ten moment. Niestety nie wiadomo czy za kilka lat nie przybędzie mi parę cm w pasie, bo niestety zbliżam się do 30-stki a wtedy metabolizm zwalnia i podobno trudno utrzymać wymiary z młodszych lat.
- Kupić garniak 176/100/86 i zwężać marynarkę?
Która usługa jest tańsza i prostsza do zrobienia u krawca poszerzanie spodni w pasie, czy zwężanie marynarki? Co byście zrobili na moim miejscu? Wziąć kamizelki od jednego, a spodni od drugiego się niestety nie da :(
#garnitur #krawiectwo #poprawki #modameska
  • 2
@Xardas962: idz gdzie indziej jak ja kupowałem kiedyś garniak, to generalnie nie było problrmu, żeby skonfigurować tak jak pasuje.
"Pasuje na Pana góra 176/96/82, proszę bardzo, a do tego spodnie 176/100/86 już szykuję".