Wpis z mikrobloga

To bawi się w pikselozę xD


@grubson234567: w pikselozę, docięcie tak by nie było widać czy nieodkrycie komentarza osoby z czarno, usuwanie innych niewygodnych komentów przed zrobieniem screena - a to wszystko tak by nie zaburzać sobie obrazu postawionej tezy™

Ostatnio zrobił analizę listy neuropy, na której nigdy nie byłem, gdzie wrzucił mnie jako "osoba zawołana spoza listy"
Co jest w tym dziwnego? Ano to, że do listy nie zostałem zawołany
Kryspin013 - > To bawi się w pikselozę xD

@grubson234567: w pikselozę, docięcie ta...

źródło: comment_1667986636lTvLWlxRLevZ0N2sf3eRsw.jpg

Pobierz
@Kryspin013: O tych płaczach o neurolisty to już nawet nie ma co wspominać, bo to jest sroga schizofrenia, a pan Janusz mówił, że takie rzeczy to zaraźliwe są.


@aegispolis: No właśnie. Teraz pytanie. Jeżeli rączki skalane pracą i coś tam potrafi sam klepnąć w jakiś pythonie to nie ma opcji żeby tego nie ogarnął. Chyba, że ten skrypt "przypadkiem" #!$%@? tak działa by było bardziej pod tezę. Przecież takie pierdoły
No właśnie. Teraz pytanie. Jeżeli rączki skalane pracą i coś tam potrafi sam klepnąć w jakiś pythoni


@Kryspin013: A o ile zakład, że on po prostu robi ctrl+a, zaznacza całą stronę tekstu, a potem po prostu robi wyszukiwanie konkretnych nicków w jakimś notatniku, stąd mu się twój z komentarza znalazł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślisz, że umiałby api obsłużyć? Ja bym tak nie przeceniał
@Kryspin013: A o ile zakład, że on po prostu robi ctrl+a, zaznacza całą stronę tekstu, a potem po prostu robi wyszukiwanie konkretnych nicków w jakimś notatniku, stąd mu się twój z komentarza znalazł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: To bym coś napisał, ale wtedy moderacja by mi usunęła komentarz.

Jeżeli robi to wszystko ręcznie to przy tym całym jego pisaniu do innych "rączki nieskalane pracą" brzmi