Wpis z mikrobloga

To się nazywa obsesja i bol dupy o bycie ośmieszonym na portalu ze śmiesznymi kotami - przeszukanie setek (723 na chwile obecną) wpisów na mirko pół roku wstecz, znalezienie wpisu z #depresja i #gorzkiezale i

O K.RWA JAKA BEKA PATRZCIE GOŚĆ BIERZE LEKI PRZECIWDEPRESYJNE CO ZA BEKA Z LEWACTWA XD



link

#zdrowie #bekazprawakow #wykop #pieklomezczyzn #neuropa
M.....a - To się nazywa obsesja i bol dupy o bycie ośmieszonym na portalu ze śmieszny...

źródło: comment_1667155668qIagAoW2avGDtlArD8nA5x.jpg

Pobierz
  • 14
@cutecatboy: żeby to jeszcze był faktycznie "hak", a tu mamy myślenie i mentalność sprzed 100 lat, że "prawdziwy mężczyzna nie może mieć depresji tylko pije wódę z gwinta jadąc na opak na koniu!" a jak nie to beka z lalusia. A potem facet strzela sobie w łeb i to o czym wspomniałeś - płaku płaku, że #pieklomezczyzn i presja na chłopów, którzy boją się prosić o pomoc, bo presja społeczna ¯\_(ツ)_/¯
Odwieczna beka z prawackich przy..upów XD


@HrabiaTruposz: @Kotouak: nie wiem co trzeba mieć we łbie, to już prędzej zrozumiem rasistów czy antysemitów - oni mają chociaż te swoje "13/50" czy "rzyci rządom światem i trzymają wszystkie pieniądze" - głupie ale jednak jakieś uzasadnienie.

Naśmiewanie się natomiast z czyjejś choroby czy niepełnosprawności - no to ja nie wiem jakiego kalibru prymitywem trzeba być ¯\_(ツ)_/¯