Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy pamiętają, jak inni protestowali w walce o prawa człowieka czy własne biznesy, a oni ich pałowali i traktowali gazem, pisowskie sprzedawczyki.

Mam nadzieję, że nawet grosza podwyżki nie dostaną za to, co robili na początku covidu. Jeszcze pajac mówi, że im zależy na bezpieczeństwie kraju xD

Ignorować, nie nagłaśniać, #!$%@?ć!

#policja #bekazpodludzi #bekazpisu #strajk #koronawirus
WillyJamess - Ciekawe czy pamiętają, jak inni protestowali w walce o prawa człowieka ...

źródło: comment_1667991270ocLHsu3rcwI8go7Jr3isbD.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1042
@WillyJamess: o, jak trzeba skamleć o pieniążki to i imienniki na mundur się znalazły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że #tvpis obejdzie się z nimi po "swojemu".
  • Odpowiedz
@pawelczixd: To pewnie na kursie półrocznym. Ewentualnie podają bez dodatku funkcyjnego i mundurówki. Generalnie znaleźć sensowną informację o realnej pensji policjanta w internecie jest bardzo ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
@WillyJamess: obstawiali w trzydziestu małe knajpki i restauracyjki blokując wejścia i niszcząc drobną przedsiębiorczość gdy w tym samym czasie w wielkich marketach setki ludzi robiły sobie spokojnie zakupy i wirusa nie było.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że nawet grosza podwyżki nie dostaną


@WillyJamess: wszystkie warunki zostaną spełnione i to bardzo szybko, policja wie że jest niezbędna pisowi

Mam nadzieję, że #tvpis obejdzie się z nimi po "swojemu".


@jaroty: złego słowa nie powiedzą
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Czy uważasz, że strażacy, strażnicy więzienni, straż graniczna i reszta podległa pod MSWiA tez na to zasługuje? Jeśli uważasz że nie to proszę nie siej nienawiści bo w tym momencie kierujesz ją do wszystkich tych służb
  • Odpowiedz
  • 25
@lluke Jeśli zdecydowali się wystąpić w jednym pakiecie, to muszą brać na klatę złą reputację swoich upośledzonych kolegów ¯_(ツ)_/¯
Nic do nich nie mam - otagowałem #policja i opisałem wyłącznie sytuacje z nią związane.
  • Odpowiedz