Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy pamiętają, jak inni protestowali w walce o prawa człowieka czy własne biznesy, a oni ich pałowali i traktowali gazem, pisowskie sprzedawczyki.

Mam nadzieję, że nawet grosza podwyżki nie dostaną za to, co robili na początku covidu. Jeszcze pajac mówi, że im zależy na bezpieczeństwie kraju xD

Ignorować, nie nagłaśniać, #!$%@?ć!

#policja #bekazpodludzi #bekazpisu #strajk #koronawirus
WillyJamess - Ciekawe czy pamiętają, jak inni protestowali w walce o prawa człowieka ...

źródło: comment_1667991270ocLHsu3rcwI8go7Jr3isbD.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@WillyJamess: ciekawe czy znów będą dawać same pouczenia, żeby zyskać poparcie obywateli, a kiedy karzeł rzuci im ochłapy i da nowe normy mandatowe do wyrobienia znów wrócą do starych nawyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WillyJamess: ta podwyżke debile chcą, a jak miałem wypadek i typiara we mnie skręciła na czołowe to wzięli ja na poszkodowaną a mnie na świadka, mimo nagrania video, oczywiście biegły stwierdził winę baby.

Nie ma podwyżek dla nieudaczników, jak się nie podoba to iść uczciwie pracować. Sorki, ale najpierw to nauczycielom się podwyżki należą w przeciwieństwie do policji
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Cytując Bedoesa:

Jutro się zmartwię, #!$%@?ć psy.

Chociaż w sumie co ma zrobić starsza pani, gdy jej ktoś, coś ukradnie?

Nie no, #!$%@?ć psy, a Ty zostaw tę babcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelczixd Słuchasz tych dyrdymałów o rzekomym zarabianiu 5 koła na rękę przez młodego Policjanta i jeszcze w to wierzysz. Gość nawet nie podał żadnych danych potwierdzających jego słowa, po prostu wymyślił sobie kwotę i sieje propagandę.
  • Odpowiedz