Wpis z mikrobloga

Twierdza czy Hirołsy? xD


@Paczek_w_masle:
Dokładnie tak było u mnie jak 3,5 roku temu poskładałem sobie ozrzutnie pieca na Ryzenie 2700X i RTX 2070. W sumie przez te lata z ciężkich rzeczy odpaliłem na chwilę cyberpunka aby zobaczyć z czego ten szum, niedawno RDR2 i jakiś czas bawiłem się deepfakiem aż mi się znudziło. Tak to RTX przez 70% czasu renderuje pulpit i przeglądarkę a 30% czasu taką czy inną mapę.
@smk666: Zależalo mi na rozsądnej jakości ekranie. Jesli mialem wziąć coś w miarę nowego za 400-500E to wolałem dołożyć do 700 i wziąć coś z sensowną grafiką.
@Warrrkek: To się dobrze sklada, pójdzie mniej na ogrzewanie zimą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Acery oglądałem i ekran mnie nie przekonał, mniej jest też uzywek na rynku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Twierdza czy Hirołsy? xD


@Paczek_w_masle:

Dokładnie tak było u mnie jak 3,5 roku temu poskładałem sobie ozrzutnie pieca na Ryzenie 2700X i RTX 2070. W sumie przez te lata z ciężkich rzeczy odpaliłem na chwilę cyberpunka aby zobaczyć z czego ten szum, niedawno RDR2 i jakiś czas bawiłem się deepfakiem aż mi się znudziło. Tak to RTX przez 70% czasu renderuje pulpit i przeglądarkę a 30% czasu taką czy inną mapę.