Wpis z mikrobloga

Mircy jest taka sytuacja, mamy sąsiadów nad nami ktorzy maja juz roczne dziecko, matka tego dziecka od 6:30 (bo chyba tak wstaje) rzuca mu jakies zabawki na podloge, generalnie slychac jakby ktos jakies kule rzucal, my z rozowa z racji wykonywanej pracy chodzimy troche pozniej spac ale za to wstajemy tez pozniej i caly czas nas budza i nie daja juz pozniej w spokoju zasnac, bylismy zwrocic uwage, nie pomoglo, bylismy na policji, nie pomoglo i teraz pytanie czy jest jakakolwiek szansa na zalatwienie tej sprawy przez sąd? #prawo
  • 121
@Baron_Szajba: Nie mogę tego znaleść, bo dziewczyna mi to kiedyś na tiktoku pokazywała a ja tego nie używam. Ale od samej góry powinno to wyglądać tak łyżka taka od zupy pod łyżka szczoteczka a pod szczoteczka tasma żeby wszystko trzymało się sufitu
@Moonastro A chyba, że tak. O tym nie pisałeś. Ja miałem podobny problem z sąsiadem, ciągle jego pies wył. Wychodzili do pracy i zostawiali psa i on cały czas wył na tym mieszkaniu. To było nie do zniesienia. Kule spadające codziennie o 6:30 to pikuś przy tym co przeszedłem. Zwłaszcza, gdy pracowałem np na nocną zmianę i po przyjściu i próbie snu słyszałem jedno wycie.
@Moonastro: Co to jest dla Ciebie normalne użytkowanie a co cyrk? Bo nie każdy ma taką samą definicję.

Na wykopie może ktoś ci współczuje bo to internet i jest pewna tendencja do hejtu na kaszojady. Tyle że nie polecam się przyznawać w realu jakie podjąłeś działania i jakie miałeś plany sądowe bo delikatnie mówiąc wyjdziesz na mega snoba.
@Quirang: jedyny rozsądny w tym wątku. My tez mamy sąsiadów, ale oni mieszkają pod nami i im tez przeszkadza, ale… nasze chodzenie boso lub w kapciach xD bo im dudni. A nad nami biega dziecko i tez rzuca zabawki i hałasuje i nie ma tragedii, a tym z dołu przeszkadza wszystko. A i jedno i drugie jest normalnym użytkowaniem mieszkania, a jak trafisz na wariatów, to nic nie pomoże i nawet