Wpis z mikrobloga

Drażni mnie fakt, że zamiast świętować niepodległość na wesoło (jak to ma miejsce np. w USA), w Polsce za sprawą środowisk „patriotycznych” mamy smutne jak #!$%@? marsze (z tym warszawskim na czele) pełne martyrologii, brainleckich haseł o biciu tych czy tamtych, z wisienką na torcie w postaci pijanych sebków, których prowokuje kostka brukowa i tęcza z kwiatów.

Komorowski mniej lub bardziej udolnie próbował świętować na wesoło, to oczywiście małpy dostały piany z pyska. Tu jest Polska, tu musi być smutno! Nie rzucim ziemi!

#marszniepodleglosci #11listopada #polska #bekazprawakow
Wariner - Drażni mnie fakt, że zamiast świętować niepodległość na wesoło (jak to ma m...

źródło: comment_1668148737NtSZA18CaKoNFX2whPXBjB.jpg

Pobierz
  • 155
@Wariner dawno temu i nieprawda przemielił mnie klimat nacjo i skończyło się tak że się odpulałem stamtąd a prawilniaki okrzyknęły mnie antypolakiem bo odważyłem się mieć własne zdanie i nie iść jak barany za patriotycznym mainstreamem nakazującym czcić np samobójstwo warszawskie 1944 xD

@fflou osobiście byłem na tej manifie i to o czym piszesz to tylko wyjątek potwierdzający regułę xD btw tam się czułem jak na meczu a nie na manifestacji z
@Wariner: nigdy w życiu nie poszedłbym pod ręke z faszystami i prowokatorami opłacanymi przez pis pokroju Bąkiewicza, zresztą tam będzie pewnie masa takich gównotransparentów i przemówienia o złych lewakach, UE i zgniłym zachodzie XD jakby była jakaś fajna alternatywa na wesoło i nie wykluczająca nikogo to chętnie bym na coś takiego poszedł, ale niestety my jako potomkowie husarii musimy być smutni i użalać się nad soba( ͡° ͜ʖ ͡
gardzenarodowcami - @Wariner: nigdy w życiu nie poszedłbym pod ręke z faszystami i pr...

źródło: comment_1668152901EzVxyoawdlfNdCjbnXGryQ.jpg

Pobierz