Wpis z mikrobloga

Wśród debili mieniących się kibicami Wisły bez zmian.


@Pshemeck:A co cię tak to boli? Ich miasto ich zasady. Po twojej Warszawie nie latają. Nic nie wiesz o sytuacji w Krakowie- kto z kim z czym i dlaczego to po #!$%@? się wypowiadasz. Zajmij się swoim podwórkiem bo słyszałem że i u was kosy latają.
  • Odpowiedz
@borikossss: Inteligentna wypowiedź, podobnie jak rozumowanie tych przyjebów z Krakowa którzy uważają, że cięcie się maczetami jest normalne i to tylko ich sprawa. Jak chcą się zabijać to niech to robią w lesie.
  • Odpowiedz
@delKrul: Tylko niektórzy z tych przyjebów jak ich nazwałeś zostali zmuszeni do biegania z kosą przez swoich ,,przyjaciół'' z drugiej strony błoń. Gdyby tego nie zrobili to Cracovia by zdominowała cały Kraków. Wiem że to jest głupota, ale głupotą jest też osądzać innych na podstawie wiadomości z tv lub z onetu, czyli tak naprawdę gówno wiedząc.
  • Odpowiedz
ale głupotą jest też osądzać innych na podstawie wiadomości z tv lub z onetu, czyli tak naprawdę gówno wiedząc.


@borikossss: Sugerujesz, że chuligani jednej i drugiej drużyny nie biegają po Krakowie i nie #!$%@?ą się sprzętem?

W tym momencie twój argument jest inwalidą.
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że chuligani jednej i drugiej drużyny nie biegają po Krakowie i nie #!$%@?ą się sprzętem?


@delKrul: Masz problem z rozumienie tekstu to czytaj minimum dwa razy. Ale ok. Napisałem, że chuligani biegają ze sprzętem, ale jedni zostali do tego zmuszeni przez działania drugich. Natomiast głupotą nazwałem osądzanie i obrażanie kibiców Wisły na podstawie informacji z mediów które po nacisku rządu całe zło świata zrzucają na kiboli. I jestem na 100%
  • Odpowiedz
ale jedni zostali do tego zmuszeni przez działania drugich


@borikossss: Tak bardzo zmuszani do #!$%@? się nożami :(

Natomiast głupotą nazwałem osądzanie i obrażanie kibiców Wisły na podstawie informacji z mediów które po nacisku rządu całe zło świata zrzucają na kiboli


@borikossss: Ale o czym ty bredzisz? Co mają do tego media? Zabijacie się jak bydło w mieście i to suchy fakt a nie żadna manipulacja.

kibicowski Kraków = patologia
  • Odpowiedz