Wpis z mikrobloga

Niektórym to już wali do głowy. Morderca z ruskiego więzienia chcial uniknąć odbywania kary więc ruszył z grupą Wagnera zabijać Ukraińców. Dostał się do niewoli, potem został wymieniony z ukraińskich żołnierzy. Rosjanie tak się ucieszyli z jego uwolnienia, że rozłupali mu czaszkę 5 kg młotem.
Kto wg niektórych tutaj jest ten zły? A no Ukraińcy. Leczcie się.
#ukraina #wojna #rosja
  • 47
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka prawie nikt tak nie mówi, bo nie słyszałem, żeby wagnerowcy zabili zdrajcę, który zdezerterował do Ukraińców.


@Grooveer i wszystko składa się w logiczną całość: ja też nie widziałem nigdy USA, czyli tak jak mi mówili USA nie istnieje.
  • Odpowiedz
@uriel_ck przynajmniej nie była to tak sprawa nagłośniona, bo zrobił wywiad przed kamerą i miliony ludzi to obejrzało.


@Grooveer dobra, powiem szczerze, że trochę nie ogarniam o #!$%@? tu chodzi. Kto zabił tego gościa? Ruskie czy Ukraińcy?
  • Odpowiedz
@uriel_ck ruscy wagnerowcy zabili swojego, który ich zdradził i zdezerterował i uciekł do ukraińskich żołnierzy. Powiedział im, że chce walczyć po ich stronie a oni go związali. Robił wywiady z dziennikarzami. Wagnerowcy to obejrzeli i postanowili się na nim zemścić. Ukraińcy podobno obiecali mu, że go nie oddadzą skoro nie chce wracać do Rosji. Szef tej grupy zażądał odzyskania tego buntownika by go ukarać publicznie i dał propozycję Ukraińcom nie do odrzucenia
  • Odpowiedz
@Grooveer no to w czym problem? Przecież tu jest dylemat (w zasadzie brak dylematu). Wyobraź sobie, że więzisz gościa który wraz grupa osób zabijał twoich sąsiadów i twoich bliskich. Teraz tamta grupa mówi: oddasz nam naszego, a my oddamy część twoich bliskich w innym przypadku zabijemy ich. Zdrowa osoba będzie myślała o swoich bliskich, a nie o typie który krzywdził tych bliskich. Złamałem dane słowo? No złamałem, ale dzięki temu odzyskałem osoby
  • Odpowiedz