Wpis z mikrobloga

#!$%@?, gdybym był loszką 6/10 to już bym miał na dzisiejsze popołudnie 10 propozycji od spermiarzy wypadów w tym jeden spontaniczny za granicę pod palmy, albo chociaż do restauracji, na dach oglądać gwiazdy, czy kina. Oczywiście wszystko po dżentelmeńsku na ich koszt

A tak to będę się nudził w domu przed TV i #!$%@? mnie to.

#stulejacontent #redpill #blackpill #simp #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randki #zwiazki #spermiarzeztindera #pieklomezczyzn #kobiety #mgtow
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: może zmiana płci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A tak serio to raczej problem leży w Tobie. Chociaż o normalne baby jest teraz ciężko, ale jest to możliwe. Tak bez kasy jak i z ryjem średnim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Ynfluencer: wy serio macie tak niski szacunek do siebie i swojego czasu, że bylibyście gotowi spędzać popołudnie z kimś kogo interesuje wyłącznie seks z wami, tylko po to żeby mieć "co robić" i za darmo się najeść?

Może serio to "najedzony głodnego nie zrozumie", ale jako relatywnie atrakcyjna różowa nie mam absolutnie żadnej ochoty iść do kina albo restauracji z kimś kto nie umawia się ze mną bo chce pogadać, albo
@xentropia: No trochę słabo to wygląda jeżeli z obcym człowiekiem idzie się na obiad i później ruchanie jakoś mnie to nie kręci,ale dzisiejsze czasy są takie,że właśnie tak kończą się te spotkania
bylibyście gotowi spędzać popołudnie z kimś kogo interesuje wyłącznie seks z wami, tylko po to żeby mieć "co robić" i za darmo się najeść?


@xentropia: Sub8 żeby mieć coś takiego musi zapłacić. Większość w życiu nie dostała ani jednej takiej propozycji jak różowa dostaje 10 dziennie. To za darmo miałby nie korzystać?

Seks, jedzenie i rozrywka za darmo ale te rużowe mają ciężko xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dejw983: jeśli ludzie umawiają się na obiad+ruchanie, to jeszcze spoko. Oboje wiedzą na czym stoją, na obiedzie można podyskutować o filozofii albo czymkolwiek innym i jest fajnie. Problem jest wtedy kiedy taki kandydat zaprasza na obiad, a następnie przez cały obiad konwersacja polega na słuchaniu komplementów, lekkich aluzji co by ze mną zrobił i jak dobry w tym jest itd. I szczerze, wolę sobie danie z mikrofalówki zjeść i puścić film
, jedzenie i rozrywka w kiepskim towarzystwie to żadna przyjemność. Ale może rzeczywiście trzeba się przekonać na własnej skórze.


@xentropia: Dobre towarzystwo według różowej pic rel

Myślę, że OPowi chodzi głównie o to, że ktokolwiek chce się z różową umawiać. Obecnie przeciętni faceci zostali zmasakrowani przez technologie i nie istnieją na rynku matrymonialnym, w przeciwieństwie do kobiet. Więcej się nie będę rozpisywał, bo kobiety o problemach współczesnych mężczyzn nie mają pojęcia
AusserKontrolle - > , jedzenie i rozrywka w kiepskim towarzystwie to żadna przyjemnoś...

źródło: comment_1668339828Oin4ErnSqM5uXY366FeqAR.jpg

Pobierz
@Ynfluencer: wystarczyłoby Ci bycie bi i przyjęcie propozycji od innego faceta. Z kobietami nie dość, że facet musi się dużo bardziej "wykazywać" i starać, to jeszcze czasami ciężko o jakąkolwiek szansę

Nie wiem czy to różnica libido, czy normy kulturowe, ale efekt jest słaby dla facetów hetero.
wy serio macie tak niski szacunek do siebie i swojego czasu, że bylibyście gotowi spędzać popołudnie z kimś kogo interesuje wyłącznie seks z wami


@xentropia: tak jakby rzeczywiście była kwestia bycia napaleńcem

ponad 3 lata korzystania z tego syfu, ani razu przez ten czas nie rzuciłem niczego co nawet ocierałoby się po seksualny podtekst, a i tak więszkość prób nawiązania jakiegokolwiek kontaktu wygląda tak jakby ktoś łaskę robił, że w ogóle
Może serio to "najedzony głodnego nie zrozumie", ale jako relatywnie atrakcyjna różowa nie mam absolutnie żadnej ochoty iść do kina albo restauracji z kimś kto nie umawia się ze mną bo chce pogadać, albo ciekawi go film, tylko jego głównym interesem jest potencjalny seks na koniec ¯_(ツ)_/¯


@xentropia: ale właśnie cały podryw polega na tym, że facet udaje że chodzi o rozmowe/film/podlanie kwiatów, zrobi wszystko żeby potem zar00chać.

Kobieta spędza z
ponad 3 lata korzystania z tego syfu, ani razu przez ten czas nie rzuciłem niczego co nawet ocierałoby się po seksualny podtekst, a i tak więszkość prób nawiązania jakiegokolwiek kontaktu wygląda tak jakby ktoś łaskę robił, że w ogóle odpisuje


@witajswiecie: po prostu nie możesz sobie na to pozwolić, ja mogę (na fejk koncie)
P.....c - > ponad 3 lata korzystania z tego syfu, ani razu przez ten czas nie rzuciłe...

źródło: comment_16683442521n6tZ8xEWs6qr9OHdOElAl.jpg

Pobierz