Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Birbirgo13: Moja matka pracuje w urzędzie i też wyzywa cześć ludzi od nierobów. Pracuje bezpośrednio z klientem i dla przykładu przyjmuje w ciągu 30 wniosków i wydaje 20 dokumentów, gdzie inni na tych samych stanowiskach i przy tych samych czynnościach są w stanie przyjąć 20 wniosków i nie wydać ani jednego dokumentu. A dyrektorki tego działu to już wcale się nie nadwyrężają. Mają czas na robienie sałatek owocowych i zakupów online
@Birbirgo13 Jak ja nie trawie urzędów...
Najgorsze jest to że jutro z rana muszę ogarnąć meldunek. Pewnie z 3 raz się #!$%@?ę i będzie to z 6h trwalo :/
Już widzę mibe wkjrwiobej urzędniczki jak tak mogłem z samego wczesnego rana o 9 tam przyjść.
@Birbirgo13: Jest drugie dno tego mitu. Mam znajomą, która swego czasu pracowała w mopsie i przyjmowała wnioski o wszelkie zasiłki socjalne. To większość problemów wynikała z tego, że petent nie potrafił poprawnie wypełnić jednostronicowego wniosku, w którym musiał podać swoje dane osobowe i miejsce zamieszkania swoje i członków rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem oczywiście wina zrzucona na pracownika mopsu, bo taki petent się do bledu
@Birbirgo13: prowadziłem działalność od 2013 do 2022 - z racji nowego ładu poszedłem na etat. Ogólnie zmiany w urzędach w tych latach były widoczne. Faktycznie, raz czy dwa miałem problem coś załatwić, ale zawsze byl kierownik działu, który służył pomocą. Wiadomo, jeszcze dużo rzeczy trzeba zmienić, ale twierdzenie, że w urzędach nie pomagają jest fałszywe.