Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Klozapina: ja bym nie była w pierwszym miejscu z kimś dla kogo wygląd jest tak ważny bo by mnie kopnął w dupę albo zdradzał po ciąży, ale rób co uważasz


@ZenujacaDoomerka: Czyli odpada 95% ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wygląd jest ważny i dbanie o siebie w związku jest jednocześnie świadectwem dbania o drugą stronę. Żaden normalny facet nie rzuci swojej kobiety w/po ciążu z powodu
powyższe zdanie nie wskazuje na dbanie o linię, tylko przejmowanie się i stres podczas seksu zamiast czerpać z tego bliskość z partnerem i jak największą przyjemność.

Co innego "dbam o sylwetkę, bo chcę dobrze wyglądać, w tym dla mojego partnera"


@NieBendePrasowac:

Przecież później jasno napsiala o co chodzi więc z czym dyskutujesz.
@nolsc: super przyklad anegdotyczny, oby tak dalej.
Jeszcze zaden facet z którym byłam w zwiazku nie zwracal uwagi na to czy podczas stosunku widać fałdkę czy celulit, tak samo ja na takie rzeczy uwagi nie zwracam. Jasne, wazne jest byc zdrowym i normalnie wygladac ale z czasem zmieniamy sie i nigdy nie bedziemy wygladac zajebiscie cale zycie, dlatego ten wyglad powinien byc jak najnizej w tej tabelii wartosci w zwiazku
@albo_wutka_albo_buk: nie. Po prostu seks, ktorym sie stresujesz nigdy nie bedzie przyjemny. Wiec osobiscie wspolczuje lasce. Czy wazy 45 kg czy 80. Jak sie nie czujesz dobrze ze soba to nie bedziesz mial udanego seksu i tyle. A tym samym po co go w ogole miec w takim ukladzie?
@NieBendePrasowac: nie przejmuj sie. On w kazdym wpisie biega za mna i pisze cos o mojej wadze, kazda dyskusje do tego odnosi. Chlopak ma na moim punkcie obsesje. Musisz mu wybaczyc. Ja go mam na czarno takze nawet powiadomien nie dostaje. Widze tylko jak ktos inny wola ;-)
feministyczny obżartuch który nie potrafi się za siebie właściwie wziąć i wyleje każdą ilość żółci na kobietę która o siebie dba, a jak dba dla faceta to już jest zbrodnia.


@albo_wutka_albo_buk: znowu jakies swoje kompleksy wylewasz. Nie sa to moje slowa czy przekonania. Zawsze o siebie warto zadbac. Ale nie dla faceta/kobiety tylko dla samego siebie i swojego zdrowia.