Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@albo_wutka_albo_buk: nie wiem ile masz lat, ale czuje sie jak w dyskusjach z 15-latkiem, wiec juz nie bede komentowac twoich komentarzy. Jestes dziecinny, niedojrzaly emocjonalnie, masz jakies problemy ze soba. Ta dyskusja nie dotyczyla wagi tylko poczucia bezpieczenstwa i akceptacji w zwiazku, a ty no sprowadzasz kazda dyskusje do poziomu gnoju. Nie moje klimaty. Adios.
Podczas seksu po prostu staram się tak poruszać i układać, żeby dobrze to wyglądało.


@Klozapina: sorry. Ale to juz nerwica natrectw... Szczerze powatpiewam w jakosc tego waszego seksu. Seks nie polega na tym, zeby sie komus przygladac z lupa, tylko na pasji, pozadaniu, fantazji. Zycze Ci lepszego partnera na przyszlosc. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jestes dziecinny, niedojrzaly emocjonalnie, masz jakies problemy ze soba. Ta dyskusja nie dotyczyla wagi tylko poczucia bezpieczenstwa i akceptacji w zwiazku, a ty no sprowadzasz kazda dyskusje do poziomu gnoju


Też Ty:

To nie jest normalna sytuacja zeby sie stresowac czy bac przy partnerze z ktorym jestes 9 lat.


@little_muffin:

Gdzie dziewczyna jasno i KILKUKROTNIE napisała, że niczym się nie stresuje ¯\_(ツ)_/¯

Jesteś toksyczna.
@albo_wutka_albo_buk: przeciez napisala dokladnie:

Podczas seksu po prostu staram się tak poruszać i układać, żeby dobrze to wyglądało.

To mój chłopak bardzo zwraca na to wszystko uwagę, więc w czasie seksu skupiam się na tym, żeby dobrze wyglądać :(


Chyba nie masz zadnego doswiadczenia w seksie, skoro uwazasz, ze to jest normalny opis aktu seksualnego i tak powinno byc.