Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Klozapina: czemu absurd? Nerwica ma rozne oblicza. Oczywiscie tu mozna by jeszcze mowic o dysmorfofobi, ale ze pisalas tylko o jednym aspekcie zycia to nie wiem jak w reszcie sie czujesz. Tak czy siak - jesli masz inne odczucia, twoj seks jest wspanialy, dobrze sie czujesz ze soba i z partnerem to nie ma o czym dyskutowac dalej. Nie oburzaj sie tak bo to nie jest atak na twoja osobe. Rozbawilo
@little_muffin:

czemu absurd? Nerwica ma rozne oblicza.


Pisałaś o nerwicy natręctw, czyli współcześnie: OCD. Wiesz, jakie ma objawy?

Oczywiscie tu mozna by jeszcze mowic o dysmorfofobi


Nie sądzę :) Czemu koniecznie chcesz komuś postawić diagnozę, nie mając do tego kwalifikacji?

jesli masz inne odczucia


Mam, natomiast dwie osoby pod tym wpisem (w tym Ty) próbowały mnie przekonać, że jest inaczej :)

Nie oburzaj sie tak bo to nie jest atak na
@Klozapina: napisalas cos co zdziwilo wiele osob. Nie diagnozuje cie, nie jestem lekarzem. Skomentowalam bo dla mnie jest to cos dziwnego/odbiegajacego od normy. Moze to objaw jakis zaburzen, a moze po prostu tak masz. Jak sie czujesz dobrze ze soba, z twoim partnerem i z jakoscia swojego zycia seksualnego to co mi do tego. Zabrzmialo po prostu jakby tak nie bylo. Zle zrozumialam
@nolsc: bardzo płytkie macie spojrzenie na związki. Aż smutno się na to patrzy. Ale takie czasy, że szuka się miłego dla oka, najlepiej na kilka lat lub miesięcy a nie całe życie. Potem się tylko dziwić czemu wszyscy mają tyle problemów i zaburzeń a związki nie są tak trwałe jak kiedyś.

Życzę wam byście się naprawdę kiedyś zakochali i rozumieli że wygląd się zmienia, że nigdy nie będziecie całe życie wyglądać