Wpis z mikrobloga

Czaicie, że są ludzie którzy piszą w internecie antykapitalistyczne bzdury? xD Wchodzą w internet z ajfona, w tle na 50 calowym TV w tle leci jakiś serial na Netflixie, niczego im nie brakuje dzięki kapitalizmowi, nie są głodni, mieszkają w ciepłym domu, w sklepach pełne półki, mają różne wygody i przyjemności które zapewnia im kapitalizm, dostępna praca dla każdego kto ma minimum chęci a oni z urojeniami, że #!$%@?ć kapitalizm xDDDDD

#politka #4konserwy
SerTrapistow - Czaicie, że są ludzie którzy piszą w internecie antykapitalistyczne bz...

źródło: comment_1668478773DEQS3chnPSprGRucXiIHrx.jpg

Pobierz
  • 205
@ksndr

Kapitalizm to też uber rak, który wciąż jest lepszy niż komunizm itd, ale trzeba go z każdej strony kontrolować i nie pozwolić mu się rozrosnąć, żeby nie stał się dla ludzi jeszcze gorszym systemem niż wszystkie lewicowe odpały razem wzięte.


Zachodnie gospodarki "kapitalistyczne" są dzisiaj kontrolowane jak nigdy w historii, a poziom życia ludzi już się wcale nie podnosi tylko obniża
Żadne państwo w socjalizmie nie stworzyło nic wartościowego.


@SerTrapistow: xDDDDDDDD Weź sobie listę 2000 największych przedsiębiorstw w Polsce, i zobacz ile z nich powstało na bazie tych socjalistycznych molochów, ile to filie koncernów zagranicznych, a ile powstało kompletnie od zera. Jeżeli jesteś zbyt leniwy, to cię oświecę, że większość tego co tam znajdziesz powstało na bazie przedsiębiorstw z PRL.
@xdTM

ja nie wiem jaki system jest lepszy ale mnie system w którym 1% ludzi ma większość majątku nie satysfakcjonuje i moim zdaniem warto coś wymyślić lepszego


Jak nie wiesz to przeczytaj sobie historię gospodarczą Hongkongu (bo najlepiej robić to samo co robiły kraje bogate gdy same były biedne), to 80 lat temu była skalna wysepka by po 60 latach stać się globalnym centrum finansowym, brzmi jak żart ale to wydarzyło się
zalogowany_user - @xdTM 

 ja nie wiem jaki system jest lepszy ale mnie system w któ...

źródło: comment_16685543948Vzq5yAYhyOU30W3DlKgFU.jpg

Pobierz