Wpis z mikrobloga

Jak #pocztapolska dostarcza przesyłkę do punktu odbioru w Żabce odcinek 2137.

Mam tylko nadzieję, że Poczta P0lska nie zapomni dać kolejnego medalu Sasinowi.
https://www.rp.pl/polityka/art37390021-jacek-sasin-otrzymal-medal-za-zaslugi-dla-poczty-polskiej

Wołam specjalistę, @pcela: czy uważasz, że w Żabce dalej nie ma miejsca na podłodze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pocztapolskacwel #zalesie
PanManieglev - Jak #pocztapolska dostarcza przesyłkę do punktu odbioru w Żabce odcine...

źródło: comment_1668514461za6uGXE4Y5fhODUMV5vrR0.jpg

Pobierz
  • 4
@PanManieglev:
Dzisiaj upływa regulaminowy termin doręczenia (dla usługi Pocztex i Kurier48) jest to D+3 pod warunkiem nadania przed godziną graniczną (dla UP Olkusz jest to 16:00). Od jutra przysługiwać będzie odszkodowanie od Poczty za niedoręczenie w terminie.

A co do braku miejsca, to był tylko jeden z kilku przykładów. Inpost zrezygnował z Żabek przez to, co one odwalały.

Spróbuj napisać na bok@pointpack.pl (to oni odpowiadają za przesyłki w Żabkach) z kopią
Spróbuj napisać na bok@pointpack.pl (to oni odpowiadają za przesyłki w Żabkach) z kopią na kontakt@poczta-polska.pl i dopytać, dlaczego przesyłka nadal nie została doręczona do Żabki.


@pcela: a czy ja jako odbiorca jestem w stanie coś z nimi załatwić, czy musiałby to robić nadawca przesyłki?
@PanManieglev:
Pytać możesz i odpowiadają. Reklamacje zaś składa nadawca, ale możesz się do nie podłączyć lub może on zrzec się swoich praw na twoją rzecz.

ps. Nawet jak złożysz samemu reklamację bez zrzeczenia się nadawcy, to i tak muszą ją wstępnie rozpatrzyć, a to może spowodować, że paczka się ruszy i będzie ślad w aktach pracodawcy kuriera (i ktoś będzie się musiał wytłumaczyć, dlaczego przesyłka nie dotarła na drugi dzień).