Wpis z mikrobloga

@Dumle007: Jak interesują Cię lokalne atrakcje to polecam sie z kimś potargować albo zapytać ile i na czym ostatnio oszczędził. :) Mieszkałem tam parę lat i nie tęsknię. Muzeum inżynierii miejskiej jest fajne, kopce też są ciekawe do zobaczenia, muzeum pod rynkiem też nawet fajne. Dla dzieci 3-10 lat nic mi więcej nie przychodzi do głowy.
@RandomowyMirek: @erln: @negtner: ale to nie chodzi że tylko ten przedział. Obok muzeum techniki jest ogród Piotruś pan, muzeum lotnictwa rewelacja, kopalnia soli też, te muzeum arcade.
Wsiadamy do Trafic Car i zwiedzamy :)
Takie pytanie jeszcze jakieś takie krajobrazy, jak starówka itp. do ładnych zdjęć, punkty widokowe?
jak starówka itp.


@Dumle007: to na dworzec i do Warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

punkty widokowe?


@Dumle007: Zakrzówek? Nie wiem na ile będzie ucywilizowany do tego czasu. Można też pojechać do Myslenic i wjechać kolejką linową na Chełm (nie wiem na ile to dla was będzie atrakcja). Z innych atrakcji podmiejskich to
@Dumle007: zawsze też warto otworzyć jakiś przewodnik i zobaczyć co z takiej 100% klasyki wam podejdzie - podziemia Rynku, Wawel, Kazimierz, Fabryka Schindlera i inne ślady po Holocauście. Jak lubicie urbanistykę to Nowa Huta może być interesująca.
@Dumle007: myślę (i mówię też za siebie) że większość mieszkańców Krakowa słabo zna takie typowe wycieczkowe atrakcje;)

Jeszcze może jakiś teatr? Np. Teatr Słowackiego, może będą jakieś sztuki bardziej pod dzieci