Wpis z mikrobloga

tylko drewno nie drweno.


@mikrowypok: Przecież jest/było dobrze.

Ogólnie wszyscy aktorzy grają słabo, dialogi są słabe. Akcja jest słaba. Zresztą powtarzam się. Myślałem, że może coś ciekawego na miarę person of interest zrobią, ale już widać o czym ten serial będzie i anulują go pewnie szybko.
@Rohnin: Nie zrobi się, żaden procedural dobry. Bo już w drugi odcinku polegli ;p


I tak zgodzę się, że 1x01 dawał nadzieję.

Jestem ciekaw jak z oglądalnością 1x3 będzie. Mam nadzieje, że jebnie. Szczerze, bo co takie seriale mają istnieć, trzeba wyrwać chwasta.
@mikrowypok: Z helix to było spoko był pilot, no może nie cały, trochę luzu, żartu, jakaś tajemnica itd. Dalej już było tylko gorzej, a 1x03 miał tyle absurdalnych sytuacji i głupotek, że szkoda wypisywać :) Ale ogólnie serial ma potencjał jeżeli nie będą się silić na intrygi rodem z gimbazy, typu "wiem, ale nie powiem" i naukowców zachowujących się jak banda wieśniaków - mówię o naukowcach, którzy tam pracują. Jest lepiej
@kasper93: A czasami jest odwrotnie. Pamiętam jak się jarałem początkowymi odcinkami Following które miały genialny klimat ale dość szybko serial jebnął z impetem o dno i nawet nie bardzo chce się przyznawać, że to coś oglądałem.
@Rohnin: No to jest standard, że mają pomysł na kilka odcinków i później już tylko ciągną serial po dnie. Ale właśnie w Intelligence już to dno osiągnął. (z kredytem zaufania) Prawda jest taka, że najważniejsze są trzy pierwsze odcinki, jeżeli one nie spełniają oczekiwań to szkoda czasu, bo nie oszukujmy się nie da się tak wyskoczyć poziomem jak się głupoty kręci.

Ze słabych seriali rozróżniam dwa typy:

* z tajemnicą, które