Wpis z mikrobloga

@Akayari: "8 lat" jprdl, piszesz to jakby to był jakiś super wyczyn, moi rodzice całe życie ze sobą, czyli jakieś 50 lat, tak jak większość związków a ty wyskakujesz że "wow, 8 lat, niesamowite, jak nam się udało tyle przeżyć", autor z tymi 10 latami też dobry
moi rodzice całe życie ze sobą


@luckylukk: są ze sobą, czy są razem szczęśliwi? xDD

Nie bądź ignorantem. Obecne 10 lat przechodzące w przyszłości w 20 czy 50 jest zdecydowanie inne, niż 50 lat, które teraz komuś wybiło. Już pomijam, że niektórzy są razem 10 lat i są bardziej szczęśliwi, niż ci którzy są z przyzwyczajenia 50 lat, bo ich rodzice zmusili.

Jak ktoś ma 30-40 lat, to jak ma się
@Kolarzino: Są szczęśliwi i się kochają. Daliby się za siebie pokroić. A dodam że ojciec jest alkoholikiem.

"Jak ktoś ma 30-40 lat, to jak ma się chwalić 50 latami małżeństwa." - no ale nie ma się czym chwalić, o to mi chodzi. To tak jakbym napisał: "wow, dziś mija już 3 lata jak chodzę do pracy, gratulujcie mi".

@mejndadi: tak jak wyżej napisałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wiskoler_double: Exceptio probat regulam – te właśnie słowa padły podczas obrony Korneliusza Balbo w starożytnym Rzymie. Korneliusz Balbo nie był Rzymianinem z urodzenia, lecz otrzymał obywatelstwo rzymskie. Tę decyzję zaskarżono, argumentując, że istnieją umowy zabraniające nadawania obywatelstwa członkom niektórych plemion. Jednak Balbo nie należał do żadnego z tych plemion, więc Cyceron dowodził, że skoro prawo dokładnie ustala wyjątki, kiedy coś jest zabronione, to wynika z tego właśnie, że w przypadkach nieobjętych