Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#ghostoftsushima

Czytam sobie tag, wszystkim się podoba.. Tylko mi jakoś ta gra nie siadła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No nie wiem, nudzi mnie strasznie. Każda misja wyglada tak samo, a gra się toczy w cyklu

Jedz na koniu do misji - > po drodze zabij mongolow - > w trakcie misji zabij mongolow - >jedz na koniu do kolejnej misji i po drodze zabij mongolow.

Ehh, no rozczarowanko mocne, przynajmniej za grę nie płaciłam xD
Historie tych postaci tez mnie jakoś nie przekonują, sztuczne te wszystkie dialogi. Smuteczek. Nie wiem ile mi zostało, ale mam nadzieję że się szybko skonczy i odpalę Returnala xD

#ps5 #gry #konsole
  • 14
@Shyvana: czyli jak kazda gra sony ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeciez taki gow przypuscmy nowy to jest walka - > korytarz - > zagadka - > walka - > cutscenka. Nie kazdemu musi sie podobac, ja tam lubie te ich gierki, bo sa grywalne, ladne i w miare ciekawe.
@Shyvana: mi się walka podobała choć nie była wymagająca. Generalnie sama główna fabuła jest okej, ale to taki troche pusty i nudny świat. Gra ma jakiś w sobie urok ale generalnie to mocny średniak i fajna gierka jak ktoś liczy żeby coś pochodzić i porobić Ghost of tsushima też bardzo słabo nagradza za eksploracje, jeszcze na początku to jako tako ale im później to nie ma sensu.
@Shyvana: gra mi sie podobala, ale mocno daje w kosc ta powtarzalnosc i cale 3 rodzaje przeciwnikow (xD), ilez mozna tluc tych mongolow co 10 metrow w obozach. DLC juz nie bylem wstanie skonczyc, w sumie to nawet zaczac
@Shyvana: Bo to niestety #!$%@? gra z #!$%@?ą fabuła z jeszcze #!$%@?ą walką. Samuraj solo rozwala całą armię mongołów, którzy w walce 10v1 nigdy nie atakują razem, tylko czekają na honorowe 1v1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam odpuściłem po jakichś 10 godzinach.
@Shyvana:

Idź tylko w misje fabularne + swoich towarzyszy. Nie ma sensu robić eksploracji, jakichś pobocznych, faktycznie masakrycznie nudne.

Moim zdaniem główna fabuła jest całkiem okej. Mogłoby być lepiej, ale zaciekawił mnie sam klimat tej gry. Jak odbierzesz ją jak film, idąc do przodu z fabułą, to będzie warta dokończenia :)

Grasz z japońskimi dialogami?
@Shyvana: Mnie w tej grze urzekł gameplay, bo ta walka jest miodna. Do tego piękna graficznie. Fabuła jest tendencyjna, nudna, bez polotu, dialogi miałkie, a gra za długa, bo powinna trwać do 20h. Wtedy byłby sztos - no, ale może będzie kiedyś GoT2?
@Shyvana: Ja tez ja bardzo lubie, ale rozumiem twoje znudzenie gra choc jak pisali ci wczesniej graj komniecznie na wyzszych poziomach trudnosci, wtedy walka jest bardziej wymagajaca, choc i tak za duzo obozow do odbicia. Nie wszystkie gry sa dla wszystkich i tak byc powinno. Nic na sile. Chociaz lubilem jak gra zachecala mnie do wyciszenia w tym pieknym miejscu zaburzonym przez mongolow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arxr: przez chwilę grałam ale dość ciężko mi było i przełączyłam na angielski i już bardziej strawne w odbiorze :p chyba tak zrobię jak mówisz bo ostatnia misja nie pamiętam nazwy ale zdobyłam na końcu jakis przeklęty łuk to dosłownie było 30-40 minut chodzenia bez sensu od jednej lokacji do drugiej. I tez o ile wiaterek jest fajny tak w tej misji zawiódł po całości i poprowadził mnie w strone otwartego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MistrzCienkiejRiposty: gra jest ładna to fakt, ale no serio zastanawiam się czy jej nie porzucić :( ostatnio tez coraz ciężej znaleźć mi coś co mnie wciągnie, może się już za stara robię xD 100 gier w bibliotece i nie ma w co grać. Najchętniej kolejny raz przeszłabym tlou ale no ile można xD ostatnio tez z sentymentem wspominałam sobie fable 2 ale no niestety xboxa brak na pokładzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nihilnovisubsole: probowalam, ale jakoś mi to nie podchodzi w tej grze. Nie da się najczęściej skradac do tych napotkanych po drodze bo siedzą blisko siebie w kółku xD w obozach tez ciężko bo lucznicy siedzą na wieżach (chociaz w ostatnim obozie bylam jak jeszcze nie mialam łuku, myślę że teraz łatwiej będzie ich zdjąć jako pierwszych), a tam gdzie nie ma lucznikow i są rozproszeni no to niestety... To skradanie jest