Wpis z mikrobloga

Jest sens pisania skargi na listonosza? Pan listonosz byl na tyle bezczelny, ze zadzwonil do nas na dzwonek, powiedzial, zeby otworzyc drzwi na klatke bo “listonosz prosze otworzyc” po czym wrzucil mi do skrzynki awizo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam tylko, ze raz czekalem na list polecony ktory nie dotarl. Okazalo sie, ze listonosz nawet nie wrzucil awiza.

Na grupie wspolnoty byl poruszony temat i wariat robi tak ze wszystkimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pocztapolska #awizo #przesylki #kurier
  • 8
@wykopyrek: Nie wiem czy jest sens. Zadzwonilem na poczte ze zjebka, to typiarka opdowiadala znudzona i mowila jakby to nie byl pierwszy raz “Spoko, to powiem zeby wrocil i doreczyl”. Po kilku minutach oddzwonila i przekierowala mnie dalej gdzie podejscie bylo takie samo. Napisze, ale na 90% pewnie i tak oleja
@ElementalX7: nic ci to nie da bo PP od lat pracuje w taki sposób (co najmniej 15), że oni mają awiza dostarczać, a nie paczki. To nie bug, to feature. (Choć awizo zamiast poleconego to dziwne). Ludziom się wydaje, że płaca za dostarczenie paczki do drzwi, ale w rzeczywistości tak nie jest. Więc złożysz skargę do kierowniczki urzędu, a ona doskonale wie, że tak jest i sama to aprobuje. Pójdziesz wyżej