Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam opcję zakupu za bardzo dobre pieniądze od znajomych mieszkania w Krakowie po remoncie w 2016 r. w tym instalacje itd, ale jest haczyk. Blok z 1960 r. Sąsiadów się nie obawiam, bo wynajmowaliśmy od nich kiedyś mieszkanie i cisza jak makiem zasiał, sympatyczne sąsiedztwo. Bardziej martwi mnie czy taki blok nie zostanie za kilkanaście lat wyburzony ze względu na swoj "wiek"? Nadmienię, że to blok czteropiętrowy z wielkiej płyty.
#mieszkanie #kredyt #nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6377c5cd4765924173d080b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt nie będzie wyburzał tego typu budynków przez kolejne 50 lat. Jak za bardzo dobre pieniądze to bierz, o ile nie przeszkadza Ci tego typu budownictwo. Znajomi znajomymi, ale zwykle jednak bardzo atrakcyjna cena z czegoś wynika, może zależy im po prostu na casię, a może jest tu ukryte jekieś drugie dno ;) Ja to bym wolał sprzedać coś dajmy na to 50 tys. drożej nieznajomemu, niż stracić te 50
@posepny1: póki nie było Internetu tylko rodzina wiedziała żeś ...

W Krakowie nie ma starówki?? Wiesz co to starówka kartoflu?? Inaczej stare miasto.. jeśli wiedzą ekonomiczna u Ciebie idzie w parze z geograficzna to ciekawe kto Ci huty wiąże XD