Wpis z mikrobloga

Mama z dziadkami znowu wchodzą mi na psychę; masz 23(od stycznia 24) lata, nie masz prawa jazdy, nie masz stałej pracy, nigdy cię z dziewczyną nie widzieliśmy. Parafrazując: wszyscy inni są normalni, czemu ty nie jesteś?. Od takich tekstów chce po prostu zniknąć, może być i wieczna ciemność. Jpr., wychowaliście mnie na pi#dę, zbierajcie żniwo. Nie tak prosto jest mi się zmienić. Może i faktycznie przy ponownym powrocie z emigracji, odpuszczę szukanie roboty w polskiej gastronomii czy magazynie, tym razem spróbuje z #wojsko, #wojskopolskie. Oczywiście o ile zdałbym testy psychologiczne. Mimo bycia ci#tą kondycję mam dobrą... przynajmniej jeśli o #bieganie chodzi.

#praca #depresja #feels
  • 29
poza tym prawka w tym wieku to faktycznie lekka niepełnosprawność


@warszawiak39: kto ma wybecalować na te prawko?
nie każdy dostaje na 18 prezencik od tatusia w postaci talonu na fiata i kupno prawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SaintWykopek: kiedyś znalazłem odpowiedniki takich książek, ale nie dla progenitury, tylko dla rodziców. Generalnie o tym jak toksyczność i zachowanie rodziców niszczy ich dzieci. Nie potrafię znaleźć tej lektury
Pobierz Dibhala - > poza tym prawka w tym wieku to faktycznie lekka niepełnosprawność

@war...
źródło: comment_1668813814Z2QPnOD66GiQFtWdEeVG7m.jpg