Wpis z mikrobloga

Galleria Milano Fragranze #26

Próbka 3/6 z zestawu testowego “SKÓRA” z House of Merlo.

Zapach całkiem nowy, bo premierę miał w 2021.

Oh jaka piękna wędzonka w otwarciu! Skóra, i dym ze spalanego torfu. A może dym z wędzenia bukiem? Czuję tu trochę Grodzisza, ale i trochę Taliskera. Do tego nieco rozpuszczalnika, takiego pachnącego zielonym jabłkiem, jak z przedgonów gdy się robi bimber na kolumnie rektyfikacyjnej. Co ciekawe, ta mieszanka jest całkiem fajna xD

Po paru momentach zapach staje się słodszy, skóra nadal dominuje, ale teraz towarzyszy jej raczej świąteczna mieszanka herbaciano-owocowa. Taki wiecie, niby grzaniec, niby aromaty korzenne, i #!$%@? owoców suszonych. Wędzonkę nadal czuję, ale już gdzieś w oddali. Coś jakby sąsiad wędzarnie postawił, ale nie przy samym płocie. Taka kompozycja będzie o wiele przyjemniejsza dla naszego otoczenia, niż ta z otwarcia, chociaż osobiście tamtą uważałem za ciekawszą ^^

Niestety zapach raczej z tych o projekcji kiepskawej. Jak tak teraz myślę to dwa poprzednie oceniłem nieco zbyt surowo, spokojnie mogłem napisać że to mocarze. Po prostu przyzwyczaiłem się w ostatnich dniach do sissysprayingu i stąd takie surowe oceny. Gdybym nałożył ich 20 strzałów to zdecydowanie przejąłbym całe pomieszczenie. Dzisiaj jest inaczej, można psikać bez opamiętania, a zapach nikogo nie zabije.

Drydown ta Galeria ma bardzo słodki, waniliowo-prailnkowy. Apetyczny, chociaż niestety bardzo nieśmiały.

Co do trwałości zapachu to jest raczej przeciętny/słaby. Zdecydowanie wymaga częstego dopsikiwania.

Trzecia próbka na plus w tym zestawie, czyli przynajmniej połowa woreczka jest warta spróbowania!

Tym razem ze znacznie sensowniejszą ceną (500zł za 100ml) niż poprzedni bohaterowie. Niestety flakon uważam za mocno nieestetyczny xDGalleria Milano Fragranze na fragrze
Galleria w sklepie House of Merlo

#barcolwoncha
#perfumy
Barcol - Galleria Milano Fragranze #26

Próbka 3/6 z zestawu testowego “SKÓRA” z Ho...

źródło: comment_16688650379JSc4FsWgZD0sKexJyDx7v.jpg

Pobierz
  • 4