Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Captcha--: co kurła mam czekać na mecie i podbić do każdej i "siema masz chopa" jak sobie to wyobrażasz bo moje abstrakcyjne myśli nie są w stanie tego ogarnąć xD

@mati1990: Ja #!$%@? xD
Na pewno będąc zmęczonym i zasyfionym jakaś dupa będzie myślała o tym czy ma z kimś chodzić czy nie xD

Mati desperacja lvl 1000
@sylwke3100: nawet i milion ale z inne strony patrz "jestem w najgorszym stanie jakim mogę być a jednak gość podbił( ͡º ͜ʖ͡º)"
właśnie takie #!$%@? odstraszają a taka #!$%@? prawie wygląda jakby ją sam diabeł wysrał ze sraczką, bez makijażu najlepiej wygląda. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@guru8: oj tam trzeba iść na kompromisy, ja zwolnię ona mi towarzysząc chcąc nie chcąc z czasem trochę wyrobi to może i wolno ale zrobi te 200 i będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mati1990: Ale to raczej Ty powinieneś od takiej przełajówy się czegoś nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tour de Silesia


@Wycu91: O to to to!

Ale tam nie ma czasu na socjalizowanie, tam się #!$%@? XD Zwłaszcza znając styl jazdy matiego XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guru8: @mati1990: wiecie, kiedyś jechałem Piękny Wschód 250km, przyjechałem w piątek, odebrałem pakiet, a później jakaś odprawa, spotkanie integracyjne + catering. W sobotę rano ogień (z moją "formą" xD). Po południu powrót do bazy, jedzonko, piwko, ploty, pitu pitu. A w niedziele do domu ¯\_(ツ)_/¯