Wpis z mikrobloga

@Berkel_88 w czym? W tym, że jak Ci się coś nie podoba to tego nie oglądam? XD tak działa internet.

"Zygam tym całym F1. Nie znam ludzi którzy tam się ścigają, nie oglądam ich treningów bo mnie wk*jają te młode bezczelne #!$%@?. Drą te pizy o byle gowno do radia o opony Wk*wia mnie w ogóle te przerwy między kwalifikacjami. Wypadłem z obiegu odkad Kubica nie jezdzi jestem starym wk*wionym
@Prezydent_Polski no, demoralizacja w #!$%@?. Sprawnie omijasz to że właśnie patologiczne jednostki zaczęły zmieniać tryb życia i pokazywać że da się zmienić. Przykład Marty Linkiewicz, której osobiście nie trawie, pokazuje że da się z internetowej atencyjnej kurtyzany zmienić priorytety w życiu i robić coś pożytecznego.

No ale najlepiej się wypowiadać nie znając w ogóle faktów xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alojzy_ulamek: Mirku, życzę Ci żeby twoje dziecko, jeśli kiedyś będziesz takie miał, naogladało się tych #!$%@?ów i zaczęło się tak zachowywać jak Ci idole. Nawet jak Ci, którzy się rzekomo zmienili. Wtedy pogadamy o demoralizacji. Najlepiej wypowiadać się na tematy na które sie ma pojęcia. Ciekawe jak się poczujesz jak twoje dziecko wykona śmieszny telefon do pracownika UPC, i będzie mu ubliżać na streamie. A ciekawe jak potem ktoś to dziecko
@Prezydent_Polski dzięki, za ścianę tekstu, ale wiesz ze ja akurat staram się zwalczać tego szkodnika o którym wypisujesz? Co ma jedno do drugiego? Moje dziecko nie będzie musiało się zmieniać z patologii, bo mam plan wychować je tak by nie było patologiczne. Jednak jeśli patologiczne jednostki mogą mieć przykład dla zmiany to chyba dobrze?

Mieszasz dwa zjawiska co tylko bardziej mnie utwierdza w tym że nie wiesz o czym mówisz, coś tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alojzy_ulamek: no to ok kolei: sorka za ścianę tekstu xd

Po drugie przykład linkiewicz to wyjątek potwierdzający regułę a regułą jest taka jak pisałem wyżej: to jest patologia.

Po trzecie cieszy mnie to że chcesz szkodnika nitro zwalczać bo to czyni nas sojusznikami

Po czwarte mieć plan na wychowanie dziecka to jedno, ale wiesz że młode człowieka kształtuje nie tylko rodzic ale szczególnie środowisko. A to co on/ona obejrzy w internecie